تبلیغات

بازجویی از پسر بزرگ نتانیا 

پلیس رژیم صهیونیستی درصدد بازجویی از "یائیر نتانیاهو" پسر بزرگ بنیامین نتانیاهو در مورد پرونده فساد اخیر معروف به پرونده ۴۰۰۰ است.پلیس رژیم صهیونیستی قرار است در مورد امتیازدهی بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم به شرکت ارتباطات "بزک" متعلق به "شائول الوویچ" در قبال پوشش خبری بهتر در مورد او و خانواده اش در پایگاه صهیونیستی "والا" (که متعلق به الوویچ است) از پسر بزرگش بازجویی کند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که "نیر حیفتس" مشار رسانه ای سابق نتانیاهو به عنوان شاهد اصلی در مورد دست داشتن نتانیاهو و همسر و فرزندانش در مسائل امنیتی حساس و خطرناک شهادت خواهد داد.
شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی افزود که حیفتس در مورد اعمال فشارهای نتانیاهو و خانواده اش به منظور اتخاذ تصمیماتی بر خلاف مواضع فرماندهان امنیتی و نظامی اسرائیلی در مورد دو مسئله امنیتی بسیار مهم افشاگری خواهد کرد.
این در حالی است که حیفتس روز دوشنبه در مقابل دادستانی کل رژیم صهیونیستی متعهد شد که به عنوان شاهد اصلی علیه نتانیاهو شهادت دهد و اطلاعات مهمی را در مورد او فاش کند، البته به شرط اینکه به خاطر این افشاگری ها و اطلاعاتی که برملا می سازد، محاکمه نشود.
پلیس رژیم صهیونیستی ماه فوریه گذشته نیز رسما نتانیاهو را به دریافت رشوه و خیانت در امانت متهم و از اویحای مندلبلیت مشاور حقوقی دولت خواسته بود او را محاکمه کند.
پرونده 4000 که اکنون نتانیاهو در مورد آن تحت بازجویی قرار دارد، به ارائه تسهیلاتی ویژه به مالک شرکت ارتباطاتی بزک و پایگاه خبری عبری زبان والا در مقابل پوشش خبری بهتر و مناسبت تر از نتانیاهو و خانواده اش مربوط می شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار