تبلیغات

دستگیری سارق جنجالی بانک‌های تبریز

سارق مسلح بانک‌های تبریز پس از اجرای نقشه دومین سرقت خود دستگیر شد.

به گزارش صبحانه،صبح دیروز مردی وارد موسسه مالی اعتباری کوثر شعبه خیام تبریز شد. او با فریاد مدعی شد در موسسه بمب کار گذاشته و اگر به او پول پرداخت نشود، آنجا را منفجر می‌کند. او با ایجاد تهدید و وحشت در موسسه توانست ۱۲ میلیون تومان از موسسه مالی سرقت کند.

با فرار سارق بانک، موضوع به پلیس گزارش شد و ماموران خود را به آنجا رساندند. در جریان تحقیقات از کارمندان بانک و بررسی دوربین‌های مداربسته مشخصات ظاهری متهم به دست آمد و ماموران دو ساعت بعد او را دستگیر کردند.

متهم با انتقال به پلیس آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت و به سرقت از این موسسه اعتراف کرد و گفت: بمبی همراه نداشتم و به دروغ کارمندان را تهدید کردم.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات متوجه شدند مشخصات ظاهری متهم با سارق بانک مسکن ائل‌گلی یکی است. در این سرقت، سارق مسلح نقابداری ۷ اسفند وارد شعبه بانک شده و با تهدید کارکنان

هفت میلیون تومان سرقت کرده بود.

بازجویی از متهم درباره این سرقت آغاز شد که او به این سرقت هم اعتراف کرد و گفت: قصد داشتم تا پایان سال به چند بانک و موسسه دیگر هم دستبرد بزنم که قبل از اجرای آن نقشه‌ها دستگیر شدم./جام‌جم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار