تبلیغات

ستاره ایرانی با همکاری قطری‌ها به لالیگا می‌رود

این روزها مهدی طارمی در الغرافه قطر می‌درخشد در حالی که شنیدیم یک مشتری پروپاقرص هم‌اکنون از اسپانیا دارد و بعید نیست سال آینده و بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در لالیگا توپ بزند.


ستاره بوشهری ۲۵ اسفند آخرین بازی خود قبل از سال را برای الغرافه انجام داده و سپس به تهران برمی‌گردد که به اردوی تیم ملی ملحق شود. بعد از اردوی تیم ملی مهدی طارمی در امیرکاپ و جام حذفی قطر بازی می‌کند که برای الغرافه حائز اهمیت است. اما به احتمال فراوان طارمی بعد از جام جهانی روسیه از لیگ ستارگان قطر خواهد رفت. گرچه این ملی‌پوش ایرانی تا پایان فصل آینده با الغرافه قرارداد دارد ولی بندی در قراردادش گنجانده شده که می‌تواند در صورت رسیدن پیشنهاد اروپایی از این تیم قطری برود. تیم خواهان طارمی با پرداخت ۲ میلیون دلار می‌تواند قرارداد این بازیکن را با الغرافه فسخ کند.
شاید بپرسید که کدام تیم اسپانیایی حاضر است برای یک بازیکن آسیایی و ایرانی ۲ میلیون دلار بپردازد. پاسخ سؤال شما ایبار است. تیم میانه جدولی لالیگا که حتی امید به گرفتن سهمیه لیگ اروپا دارد. شنیدیم خوزه لوئیس موندلیبار، سرمربی تیم ایبار، فیلم مسابقات و بازی‌های مهدی طارمی را دیده و حسابی پسندیده است. از طرفی باشگاه الغرافه قطر نیز هنگام عقد قرارداد با مهدی طارمی به ستاره ایرانی قول داده که در صورت رسیدن پیشنهاد اروپایی جلوی پیشرفت او را نگیرد.
شاید ایبار ۲ میلیون دلار بابت مهدی طارمی و حق فسخ قراردادش به الغرافه نپردازد ولی باشگاه قطری هم نهایت همکاری را با مهاجم گلزن خود خواهد داشت. اصولاً باشگاه‌های قطری بازیکنی را به زور نگه نمی‌دارند و نیاز مالی چندانی هم مثل باشگاه‌های ایرانی ندارند. بنابراین اگر فصل آینده مهدی طارمی را با پیراهن ایبار دیدید چندان تعجب نکنید!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار