تبلیغات

جزییات زندگی 8 دختر در سقوط هواپیمای ترکیه‌ای

دختر ثروتمند و 7 دختری که در حادثه سشقوط هواپیمای ترکیه ای در شهر کرد کشته شده اند چه کسانی بودند. شاید باور نکنید همه این زنان و دختران از موفق ترین های ترکیه و شاید جهان بودند.


از زمان وقوع این حادثه، سوال اول این بود که سرنشینان این جت شخصی چه کسانی بودند و وقتی مشخص شد که جت متعلق به حسین باشاران است ، کارآفرین معروف ترکیه است و وی در زمان حادثه Incident در استانبول بود سوال های بعدی ایجاد شد که چه کسانی سوار بر جت شخصی او در این سانحه، جان باختند.
دقایقی طول نکشید که معلوم شد تنها دختر او به همراه دوستانش سوار بر این هواپیما بودند . گفتنی است ؛ دو نفر از قربانیان این سانحه به نام بورجو اورفالی و جاسمین بورا باردار بودند که یکی از آنها اسپانیایی است .
در ادامه سوال بعدی اینگونه شکل گرفت که خود مینا باشاران کیست؟
پاسخ به این سوال اینگونه مشخص شد . مینا باشاران که جشن آخرین روزهای مجردی خود را در دبی با دوستانش می گرفت، دختری بلندپرواز و با استعداد و باهوش بود که به واسطه این ویژگی ها، بسیار مورد توجه و معروف بود.
او از سال ۲۰۱۳ عضو هیئت مدیره شرکت هواپیمایی بود و قرار بود مدیریت این شرکت را پس از پدر به دست بگیرد. حسین باشاران، که در شهر تراپزون متولد شده، همچنان به عنوان رئیس هیئت مدیره این شرکت هواپیمایی در بخش های مختلف فعالیت می کند. حسین باشاران، یک دوره کاندیدا ریاست جمهوری در تراپزون بود، ازدواج کرده و دارای 2 فرزند است.
نامزد مینا باشاران Murat Gezer بود. او تاجری است که به دو زبان انگلیسی و آلمانی مسلط است و دانش آموخته دانشگاه آمریکایی کنتینانتال است. وی که در همین شرکت کار می کرد در روز ۱۴ آوریل با مینا باشاران نامزد کرد و قرار بود ماه بعد مراسم عروسی خود را برگزار کنند. حتی کارت های عروسی آنان نیز حاضر بود.
در این هواپیما به جز مینا ، هفت دوست دیگرش نیز حضور داشتند که در مراسم وداع به مجردی او را همراهی کرده بودند که همگی در این سانحه هوایی به همراه سه کادر پروازی جان باختند. قابل توجه است که دو نفر از جانباختگان این سانحه باردار بودند و یکی از آنها فرزندی داشت که تازه چهارماه از تولدش می گذشت.

Burcu Gündogar urfali (بورجو گوندگار اورفالی):
او از دانشگاه فنی استانبول با مدرک نساجی و طراحی مد در سال 2011 فارغ التحصیل شد. سپس در موسسه مد نیویورک ادامه تحصیل داد و از این موسسه نیز در سال ۲۰۱۵ فارغ التحصیل شد.. او نخستین دانشجوی ترکی بود که با پایان نامه فارغ التحصیلی خود "جایزه منتقدان" را دریافت کرد. سپس به استانبول برگشت، و به همراه هاکان یلدیریم شروع به کار کرد. او ابتدا به عنوان دستیار طراحی آغاز بکار کرد ولی در ادامه عنوان مدیر عامل دریافت کرد . اورفالی شرکت خود را در سال 2015 تاسیس می کند و در حال طراحی و تولید لباس برای پرسنل شرکت های بزرگ بود.

Liana Hananel. (لیانا هانانل):
او طراح لباس شنا در شرکت Lily and Rose بود. متاهل و صاحب فرزندی ۴ ماهه بود.


Sinem Akay (سینم آکای): 

دختر Çetin Akay ( چتین آکای) صاحب قبلی برند مشهور Mavi Jeans بود. او ۲۷ ساله بود و بنیان گذار شرکت طراحی جین « casa di denim» بود.

Jasmin Burah Siloni (جاسمین بورا سیلونی):
طراح جواهرات و صاحب برند جواهرات بوگاتی بود. او باردار بود.

Ayşe And (عایشه آند):
روانشناس بالینی و ۳۰ ساله بود.

Zeynep Cokşon (زینت جوشکان):
تازه نامزد کرده بود و قرار بود در تابستان پیش رو ازدواج کند.

Asli Izmirli (آصلی ایزمیرلی):
طراح و بنیانگذار برندمعروف Gia Jewelery بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار