تبلیغات

ستاره پرسپولیس اعاده حیثیت کرد

منشا بعد از دو بازی موفق شد دوباره بیشتر از نیمی از زمان بازی را در زمین حاضر باشد. این حضور دوباره فرصت را در اختیار مهاجم نیجریه‌ای قرار داد تا توانایی‌هایش را اثبات کند.


برانکو از بازی دربی تصمیم گرفت به جای منشا از رسن و نعمتی در کنار علیپور استفاده کند. ترکیبی که لااقل در بازی رفت برابر الوصل جواب داد و زوج موفق علیپور و نعمتی نقشی پررنگ روی برد خانگی پرسپولیس داشت. در بازی برگشت هم منشا روی نیمکت نشست تا نعمتی و علیپور بازی را در نوک خط حمله پرسپولیس شروع کنند. از شانس مهاجم نیجریه‌ای اما مصدومیت امیری باعث شد او بسیار زودتر از موعد زمانی تعویض‌های برانکو وارد زمین شود. منشا حدود ۶۰ دقیقه فرصت پیدا کرد تا دوباره خودش را اثبات کند. زمانی که این مهاجم بهره مناسبی هم از آن برد اما بدشانس بود که بازی خوب‌اش با گلزنی همراه نشد. پاس‌های کلیدی او هم با بدشانسی علیپور به گل تبدیل نشد تا نام منشا در ردیف پاس گل‌ها قرار بگیرد.
منشا در مدت زمان حضورش در زمین ۲ پاس کلیدی ثبت کرد و ۳ شوت هم زد که یک بار در چارچوب قرار گرفت اما گل نشد. در نبردها هم منشا به نسبت حضور قبلی‌اش در ترکیب پرسپولیس بهتر عمل کرد. منشا که در بازی با السد ۵ نبرد موفق داشت این بار از ۱۰ نبرد موفق خارج شد. او در بازی با السد فقط یک شوت زده بود که آن هم خارج از چارچوب بود. منشا هیچ پاس کلیدی‌ای هم برابر السد ثبت نکرد تا این بار عملکرد موفق‌اش کاملا به چشم بیاید. گراف پاس‌های کلیدی منشا و شوت‌های شماره ۹۰ قرمزها در بازی با الوصل را می‌بینید.
رنگ سبز شوت‌های داخل چارچوب، رنگ قرمز شوت‌های خارج چارچوب و رنگ زرد، پاس‌های کلیدی منشا هستند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار