تبلیغات

اعترافات جدید خواننده زیرزمینی درباره جنایت در استودیو

خواننده زیرزمینی که مدیر یک استودیوی ضبط صدا را در تهران با شلیک گلوله از پای درآورده بود، در آخرین جلسه بازپرسی جنایت را برگردن همدستش انداخت.

رضا 18 ساله که خواننده زیرزمینی است، همراه یکی از دوستان نوجوانش به نام مهدی، با انگیزه سرقت عصر نهم شهریور امسال به استودیو ضبط صدا در شهرک ولیعصر تهران رفت و صاحب آنجا را که پسری 24 ساله به نام پوریا بود، با شلیک شش گلوله به قتل رساند. او بعد ازقتل کارت‌های بانکی مقتول و یک دستگاه میکروفن پنج میلیون تومانی را دزدید .

متهم به قتل با دستور بازپرس سجاد منافی‌آذر، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت همراه همدستش بازداشت شد. عامل جنایت در جریان تحقیقات درباره انگیزه‌اش گفته بود که برای تامین پول بدهی‌اش به این سرقت مرگبار دست زده است.

او بعداز بازسازی صحنه قتل به زندان و همدست نوجوانش به کانون اصلاح و تربیت رفت.

با گذشت هفت ماه از قتل، خواننده زیرزمینی برای آخرین جلسه بازپرسی از زندان به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و به بازپرس پرونده گفت: قبل از خوانندگی خیاطی می‌کردم، به خوانندگی هم علاقه داشتم و دوسال است که حرفه‌ای کار می‌کردم. صاحب استودیوی صدا را نکشتم. من بدهی داشتم، اما دوستم عامل جنایت است. او مرا تهدید کرده بود که به دروغ قتل را به گردن بگیرم .

وی افزود: از طریق اینترنت با کارهای موسیقی پویا آشنا شدم و به ملاقات او رفتم تا ضبط صدا برای آهنگ جدیدم را بعد از نوشتن قرارداد کاری انجام دهد. من از یکی ازآشنایانم برای ضبط آلبومم صد میلیون تومان گرفته بودم اما موفق نبودم و نتوانستم آن پول را برگردانم. من بدهی داشتم اما فکرم به جنایت نمی‌رفت. یک روز مهدی – همدستم - که سلاحی خریده و مشکلات مالی داشت، پیشنهاد سرقت ازمحل کار مقتول را به من داد که به خاطر بدهی قبول کردم. من دستگاه میکروفن را سرقت کردم. همان موقع پویا آمد و چند لحظه بعد دوستم مهدی با سلاح شش تیر به پویا شلیک کرد و او را کشت، بعد اموال را سرقت کردیم و با فرار از آنجا چند روز بعد بازداشت شدیم.

این در حالی است که همدست متهم در دفاعیاتش منکر حرف‌های رضا شد و گفت: در قتل نقشی نداشته است.

پس از اخذ آخرین دفاعیات خواننده زیرزمینی، او با تجدید قرارقانونی به زندان بازگشت و پرونده او به اتهام مباشرت در قتل عمدی، سرقت و استفاده و نگهداری از سلاح گرم با صدور جلب به دادرسی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد تا او بزودی پای میز محاکمه بنشیند. همچنین پرونده همدست نوجوان او نیز در دادگاه اطفال و نوجوان تهران رسیدگی خواهد شد./جام‌جم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار