تبلیغات

حادثه ناگوار برای خانواده ۵ نفره بر اثر انحراف پراید

سخنگوی اورژانس 115 بابل گفت: انحراف پراید در بابل منجر به مصدومیت پنج سرنشین این خودروی سواری شد که همه آنها اعضای یک خانواده بودند، پس از انتقال به بیمارستان دو نفر از مصدومان (برادر و خواهر 8 و 5 ساله) فوت شدند.

به گزارش صبحانه،ظهر امروز خبری به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل مبنی بر اینکه در ساعت 12:21 دقیقه گزارشی از انحراف پراید در کمربندی جنوبی بابل جنب پمپ بنزین رضازاده گزارش شده، رسید.

در خبر دریافتی آمده بود که این حادثه پنج مصدوم داشت که شامل یک پسربچه هشت ساله، دو دختر دوقلوی پنج‌ساله، یک مرد 49 و یک زن 42 ساله بودند.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه این مصدومان همگی اعضای یک خانواده بودند، اظهار کرد: تکنسین‌های اورژانس 115 بابل پس از اقدامات پزشکی و CPR کردن مصدومان، آنها را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند، براساس اعلام تکنسین‌های اورژانس 115 ، حال پدر و مادر و یکی از دوقلوها و پسر خانواده در زمان انتقال به بیمارستان وخیم بود.

مهدی غلام‌نیا روشن در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس مازندران گفت: آخرین خبر(21:53 دقیقه) حاکی از این است که پسر 8 ساله و یکی از دوقلوهای دختر پنج ساله فوت کردند، شرایط مادر بهتر شده و پدر در CPR است.

منبع:فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار