تبلیغات

بازیگر فیلم‌های مستهجن سرانجام سکوتش در برابر ترامپ را شکست

استورمی دانیلز بازیگر فیلم های مستهجن برای نخستین بار در سال های اخیر سکوت خود را علیه دونالد ترامپ شکسته است.استورمی دانیلز بازیگر فیلم های مستهجن روز سه شنبه با انتشار توئیتی برای نخستین بار داشتن رابطه با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را تایید کرده است.

این زن که نام اصلی اش استفانی کلیفورد است در اکتبر 2016 میلادی یک توافق فاش نشده با ترامپ امضا کرده است ولی اخیرا شکایتی را مطرح نموده و این توافقنامه را پوچ و بیهوده ارزیابی کرده است.

وی با انتشار توئیتی اعلام کرده است که ترامپ قانون شکنی کرده است. این در شرایطی است که مایکل کوهن وکیل ترامپ اعتراف کرده است که در اکتبر 2016، 130 هزار دلار به کلیفورد پرداخته تا بر اساس یک توافق پنهانی اطلاعاتی درباره ترامپ منتشر نکند.

حالا کلیفورد قصد دارد با تکیه بر اینکه امضای ترامپ پای این توافق نیست آن را غیر معتبر اعلام کند. اما کوهن می گوید ترامپ حالا حق دارد از کلیفورد شکایت و او را به پرداخت 20 میلیون دلار جریمه وادار کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار