تبلیغات

هدیه دایی به کی‌روش!

ملی پوش تکنیکی تیم سایپا در اواسط بازی مقابل پرسپولیس مصدوم و تعویض شد.


دیدار تیمهای فوتبال پرسپولیس و سایپا با برتری ارزشمند شاگردان علی دایی برابر صدرنشین لیگ به پایان رسید.
در این بازی، مثلث خط حمله تیم سایپا متشکل از مهدی ترابی، علی قلی زاده و آرمان رمضانی خط دفاع پرسپولیس را آزار دادند و بارها از سمت چپ و راست نفوذهایی را ترتیب دادند. نفوذهایی که باعث به ثمر رساندن دو گل سایپا مقابل پرسپولیس شد و قهرمانی این تیم را مجددا به تعویق انداخت.
اصلی ترین رکن این مثلث یعنی مهدی ترابی که به تازگی از اردوی تیم ملی برگشته بود، علی رغم خستگی عملکرد خوبی در بازی امروز داشت و امید اصلی علی دایی بود. دایی که پیش از بازی مقابل پرسپولیس در پاسخ به درخواست کارلوس کی روش برای در اختیار گرفتن ملی پوشان شاغل در لیگ ایران به مدت 40 روز، گفته بود که به ستاره های تیمش نیاز دارد و نمی تواند آنها را تا قبل از پایان لیگ به تیم ملی بدهد، امروز هم به ترابی و قلی زاده در ترکیب فیکس، تیمش را بازی داد و توجهی به خستگی احتمالی آنها نکرد؛ اما امروز خبر بدتری از سمت تیم علی دایی برای کارلوس کی روش ارسال شد. مهدی ترابی در اواسط نیمه دوم بازی امروز مقابل پرسپولیس دچار آسیب دیدگی شد و زمین بازی را ترک کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار