تبلیغات

اعلام اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم‌ملی والیبال

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اسامی 37 بازیکن را برای شرکت در اردوی تیم ملی که از 14 فروردین ماه شروع خواهد شد، اعلام کرد که بازیکنان در سه مرحله به اردوی تیم ملی ملحق خواهند شد.


ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اسامی 37 بازیکن را برای شرکت در اردوی تیم ملی که از 14 فروردین ماه شروع خواهد شد، اعلام کرد که بازیکنان در سه مرحله به اردوی تیم ملی ملحق خواهند شد.
بر اساس اعلام کادر فنی، تمرینات تیم ملی والیبال ایران برای حضور در لیگ ملت های والیبال، به دلیل فرمول جدید برگزاری این رقابت ها، شرایط سخت و حساس سفرها و مسابقات پی در پی در دو گروه الف و ب برگزار می شود و در جریان برگزاری مسابقات همیشه یک تیم در تهران تمرین می کند و تیم دیگر در مسابقات شرکت خواهد کرد.
در مرحله اول اردوی تیم ملی، 29 بازیکن در ساعت 17 روز 14 فروردین با حضور در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی می کنند و تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد که اسامی آنها به شرح ذیل است:
:: محمد طاهر وادی
:: جواد کریمی
:: فرهاد سال افزون
::سامان فائزی
:: مسعود غلامی
:: علی اصغر مجرد
:: علی شفیعی
: :رحمان تقی زاده
:: مرتضی شریفی
:: امیرحسین اسفندیار
:: سلیم چپرلی
:: قاسم کارخانه
::سعید جواهری توانا
:: امیر غفور
:: محمد رضی پور
:: امیرمحمد فلاخت خواه
:: مهدی جلوه
:: ابوالفضل قلی پور
:: پوریا یلی
:: محمدرضا حضرت پور
:: بهنام ابراهیمی
:: امیرحسین توخته
:: صابر کاظمی
:: میثم صالحی
:: مصطفی حیدری
:: مجتبی یوسفی
:: کیاوش حیدری
:: محمود رسولی
:: اکبر ولایی
در مرحله دوم نیز بازیکنانی که در مرحله نهایی پلی آف لیگ برتر حضور داشتند، یک هفته دیرتر و صبح روز سه شنبه 21 فروردین ماه به اردوی تیم ملی اضافه خواهند شد که اسامی آنها به شرح ذیل است:
:: میرسعید معروف
:: سید محمد موسوی
:: مجتبی میرزاجانپور
:: فرهاد قائمی
:: رضا قرا
:: مهدی مرندی
در مرحله سوم محمد جواد معنوی نژاد و میلاد عبادی پورکه در حال حاضر در لیگ های باشگاهی ایتالیا و لهستان حضور دارند، پس از پایان مسابقات باشگاهی به دیگر اردونشینان اضافه خواهند شد.
اسامی کادر فنی:
سرپرست: امیر خوش خبر
سرمربی: ایگور کولاکوویچ
مربیان: پیمان اکبری، دراگان کوبیلسکی و سعید رضایی
پزشک: سیامک افروزی
بدنساز: دانیل میشیچ
آنالیزور: نوید مشجری
مدیر رسانه‌ای: حمید احمدی نیا
ماساژور: علیرضا پیشیاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار