تبلیغات

نیویورکر: سعد الحریری طی بازداشتش در ریاض بارها سیلی خورد

نیویورکر جزئیاتی از بازداشت نخست‌وزیر لبنان در ریاض منتشر کرد.به گزارش القدس العربی، «سعد الحریری» نخست‌وزیر لبنان به محض رسیدن به ریاض به مدت ۱۱ ساعت بازداشت شد. وی طی این بازداشت روی یک صندلی نشسته بوده و بارها از سوی سعودی‌ها سیلی خورده است.
مجله نیویورکر در شماره اخیر خود این موضوع را به نقل از افسران سابق آمریکایی نوشته است.
«دکستر فلکنز» نویسنده این مقاله است که طی آن نوشت: نخست‌وزیر لبنان بلافاصله پس از رسیدن به ریاض به مدت ۱۱ ساعت بازداشت شد و روی یک صندلی قرار داده شد و از سوی سعودی ها بارها سیلی خورد.
فلکنز در ادامه نوشت که سعد الحریری در ویدئوی استعفای خود که از ریاض آن را اعلام کرد و از شبکه العربیه متعلق به عربستان سعودی پخش شد، به شدت خسته به نظر می‌رسید و همین موضوع روایت ضرب و شتم و سیلی خوردن از سوی سعودی‌ها را تقویت می‌کند.
در ادامه این گزارش آمده است که این در حالی است که زمانی که سعد الحریری از سوی «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی برای سفر به ریاض دعوت شد، انتظار داشت که به گرمی از سوی خانواده حاکمیت در این کشور مورد استقبال قرار بگیرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار