تبلیغات

برانکو سونامی را کلید زد

سرمربی تیم پرسپولیس و رضا چلنگر در افتتاح فیلمبرداری فیلم «سونامی» حضور داشتند.


فیلمبرداری سکانس های داخلی اولین فیلم بلند میلاد صدرعاملی که 4روز پیش سکانس های خیابانی اش کلید خورده بود، با حضور سرمربی پرسپولیس و رضا چلنگر آغاز شد. در این مراسم که کورش رجلی قهرمان تکواندو و چهره های سینمایی ای همچون هارون یشایایى (تهیه کننده آثار مطرح و ماندگاری چون اجاره نشین ها، ناخدا خورشید، هامون، ای ایران)، کیومرث پوراحمد، على سرتیپى و دانش اغباشاوى حضور داشتند، پلان اول این فیلم با بازی مهرداد صدیقیان و فرشته حسینی فیلمبرداری شد و برانکو ایوانکویچ این پلان را کات داد.
میلاد صدرعاملی پیش از این، تجربه ساخت چندین فیلم کوتاه و مستند با مضمون ورزشی را در کارنامه دارد و در سال 2006 مستند «پیاده‌روهای واراژدین» را درباره برانکو ایوانکویچ که آن زمان سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی بود ساخته بود به همین دلیل سرمربی پرسپولیس مهمان ویژه آغاز فیلمبرداری اولین فیلم بلند این کارگردان جوان بود. صدرعاملی با «پیاده‌روهای واراژدین» جایزه فیلم های ورزشی جشنواره میلان را در بخش بهترین فیلم ورزشی، اجتماعی کسب کرده است. او همچنین سابقه دستیاری کارگردان و برنامه ریز فیلم «دیشب باباتو دیدم آیدا» و برنامه ریزی فیلم هایی مثل «هر شب تنهایی»، «شب» و «عروسک فرنگی» را در کارنامه خود دارد.
این فیلم به نویسندگی علی اصغری و میلاد صدرعاملی و تهیه کنندگی رسول صدرعاملی ساخته می شود. «سونامی» یک درام ورزشی است و به موضوع چالش های رقابتی ورزشکاران می پردازد. محوریت داستان فیلمنامه درباره زندگی یک تکواندوکار است که با اتفاقات مختلفی روبرو می شود.
مهرداد صدیقیان، بهرام رادان، محمدرضا غفاری، رعنا آزادی ور، فرشته حسینی، امیرمهدی ژوله و علیرضا شجاع نوری بازیگران اصلی این فیلم هستند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار