تبلیغات

جزییات واژگونی اتوبوس در جاده کرمان - تهران

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: برابر بررسی‌های اولیه عدم توانایی درکنترل وسیله نقلیه علت واژگونی اتوبوس ولوو در محور کرمان ـ یزد بوده است.

به گزارش صبحانه،سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اعلام خبر فوق اظهار داشت: حدود ساعت 22 شب گذشته-جمعه 18 فروردین- در کیلومتر 66 محور کرمان ـ یزد یک دستگاه اتوبوس ولوو با 25 مسافر واژگون شد که در پی آن 4 نفر کشته و 7 نفر مجروح شدند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: این اتوبوس متعلق به شرکت تعاونی 7 عدل تهران بود و به سمت تهران در حال حرکت بود.

این مقام ارشد راهور ناجا در خصوص علت این حادثه اعلام کرد: برابر بررسی های اولیه کارشناسان پلیس راه، عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه علت این حادثه بوده است.

اعلام اسامی جان‌باختگان و مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس

سخنگوی اورژانس کشور اسامی جان‌باختگان و مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس ولوو را اعلام کرد.

مجتبی خالدی  با اشاره به حادثه نیمه شب گذشته واژگونی یک دستگاه اتوبوس ولوو که از کرمان به تهران در حال حرکت بود، گفت: این حادثه در محور مهریز به وقوع پیوسته و 25 نفر ازجمله راننده اتوبوس بر اثر این حادثه جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: 4 نفر در این حادثه جان باختند و 21 نفر نیز مصدوم شدند که به مراکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی اورژانس کشور اسامی مصدومان این حادثه را به شرح زیر اعلام کرد:

جزییات واژگونی اتوبوس در جاده کرمان - تهران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار