تبلیغات

آغاز ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه کتاب

ثبت‌نام نهاد‌ها و سازمان‌ها برای حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران آغاز شد.

به گزارش صبحانه،ثبت‌نام نهاد‌ها و سازمان‌های برای حضور در سی یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از روز شنبه (۱۸ فروردین ماه) آغاز شد.

تمامی سازمان‌ها، نهاد‌ها، مؤسسات و عرضه‌کنندگان کالا، محصولات، خدمات و فعالیت‌های مرتبط با کتاب و کتاب‌خوانی برای حضور در بخش سازمان‌ها و نهاد‌ها می‌توانند با ورود به بخش ثبت نام سازمان‌ها و نهاد‌ها نسبت به ثبت‌نام برای حضور در این رویداد مهم فرهنگی اقدام کنند.

ثبت‌نام در بخش سازمان‌ها و نهاد‌ها در سایت سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب صرفاً به ‌منزله درخواست حضور محسوب می‌شود و ثبت‌نام قطعی پس از بررسی درخواست‌ها، به متقاضیان واجد شرایط اعلام می‌شود. همچنین با توجه به محدودیت فضا، به درخواست‌های رسیده برحسب اولویت زمانی ترتیب اثر داده خواهد شد.

نهاد‌ها و سازمان‌های همکار فرصت دارند تا تاریخ ۲۶ فروردین ماه سال جاری نسبت به ثبت نام در سایت اقدام کنند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲-۶۶۴۱۵۲۷۱ داخلی ۱۷۵ یا شماره ۰۹۳۸۹۲۷۸۹۱۳ تماس بگیرند.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری در محل مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

منبع:هنرانلاین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار