تبلیغات

واگذاری «ون» به دارندگان تاکسی فرسوده در مشهد

مدیرعامل سازمان تاکسی رانی شهرداری مشهد از واگذاری خودرو« ون» به دارندگان تاکسی فرسوده خبر داد.

به گزارش صبحانه، سید مهدی علوی‌مقدم ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از نیازهای حوزه حمل ونقل عمومی مشهد خودروهای انبوه بر هستند که در این راستا قراردادی با شرکت خودروساز به منظور خرید خودروی ون وانا منعقد و سال گذشته تعدادی از این خودروها تحویل تاکسیرانان شده است.

وی افزود:در سال جاری سازمان تاکسیرانی قرارداد تکمیلی را با این شرکت خودروساز برای خرید ون وانا بسته است تا ثبت نام جدید سال ۹۷ برای این خودروها آغاز شود.

مدیرعامل سازمان تاکسی رانی شهرداری مشهد بیان کرد: براین اساس تاکسیرانان متقاضی می‌توانند از امروز به مدت یک هفته برای ثبت‌نام خرید این خودروها به سازمان تاکسیرانی مشهد مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد:قیمت این خودرو ۱۱۲ میلیون تومان است که ۸۲ میلیون تومان آن در قالب تسهیلات به تاکسیرانان پرداخت می‌شود.سود تسهیلات نیز ۱۸ درصد است که ۵ درصد آن توسط شهرداری پرداخت می‌شود. همچنین مدت بازپرداخت آن ۶۰ ماه می‌باشد.

علوی مقدم گفت: تحویل این خودرو ها در بازه زمانی دو ماهه انجام می شود و تاکسیرانان در زمان ثبت نام باید ۲۵ میلیون تومان و در زمان تحویل نیز ۵ میلیون تومان پرداخت می‌کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد عنوان کرد: خودروی فرسوده تاکسیرانان نیز با قیمت روز در مراکز اسقاط خریداری و از قیمت ون کم می‌شود.

منبع:مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار