تبلیغات

علیرضا بیرانوند به سیم آخر زد

دروازه‌بان شماره یک و ملی‌پوش پرسپولیس که از زمان حضورش در نفت تهران مبلغی بالغ بر یک میلیارد از این باشگاه طلب داشت و در طول دو سال گذشته و حضورش در پرسپولیس نتوانسته بود به آن دست یابد، امروز با حضور در محل تمرین این باشگاه حکم دادستانی مبنی بر توقیف اموال را اجرا کرد.

شماره یک کنونی پرسپولیس که در طول این دو سال بارها از مذاکره خود با نفت تهران و درخواست برای دریافت مطالبات خود صحبت کرده بود، در شرایطی که برای دستیابی به حق قانونی خود ناکام مانده بود، مراحل قانونی آن را طی کرد و بعد از حکم کمیته انضباطی و بعد از آن دریافت حکم دادستانی و در شرایطی که مهلت قانونی باشگاه نفت برای پرداخت مطالبات او خاتمه یافته بود، امروز با حضور در محل تمرینات این تیم تمامی اموال را در انبار این باشگاه توقیف و پلمپ آن را دریافت کرد.

بعد از این اتفاق باشگاه نفت در تماس‌های مکرر با این دروازه‌بان و وکیل او خواهان مذاکره با او شد که با رد این درخواست از سوی بیرانوند مواجه شد. گلر ملی‌پوش پرسپولیس با اعلام اینکه بعد از گذشت دو سال از پایان این مهلت و همچنین تخفیف به باشگاه گذشته، اکنون تنها به اجرا شدن حکم و دریافت مطالبات خود رضایت دارد، پاسخ این مساله را داد.

علیرضا منصوریان، سرمربی سابق نفت که در دوران حضور بیرانوند در این تیم هدایت فنی زردپوشان را برعهده داشت، چندی پیش با صحبت با این دروازه‌بان توانسته بود موافقت او برای بخشش 200 میلیون از مطالباتش را دریافت کند و اکنون شماره یک پرسپولیس به تخفیف در این زمینه نیز راضی نیز و خواهان پرداخت مبلغ یک میلیاردی مطالبات خود است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار