تبلیغات

اختلاف در پرسپولیس/ برانکو حرف‌های کریم را تکذیب کرد

برانکو در آخرین مصاحبه‌هایش حرف‌های کریم باقری در مورد رابطه خودش و مسلمان را تکذیب کرد.


«نیمکت‌نشینی رضاییان ربطی به مسائل انضباطی ندارد.» این جمله ترجیع‌بند تمام مصاحبه‌های برانکو در واکنش به سوال و اعتراض هواداران و خبرنگاران در مورد بازی نکردن رامین رضاییان بود. در آن زمان هم برانکو با اصرار خاص خودش تلاش می‌کرد تا به همه بگوید که به دلیل مسائل فنی بازیکنش را نیمکت‌نشین می‌کند، همین کاری که این روزها در قبال محسن مسلمان انجام می‌دهد. این که یک مربی راز و اتفاقات و حاشیه‌های بازیکنانش را نزد خودش نگه‌دارد و اسرار تیم را فاش نکند اتفاق خوبی است اما تاکید بر نیمکت‌نشینی فنی، آن هم در مورد بازیکنانی که همه آنها کارنامه شفاف و مشخصی دارند گاهی غیر قابل باور به نظر می‌رسد.
سبک اظهارات برانکو، بعد از نیمکت نشینی مقطعی طارمی اوایل لیگ شانزدهم و نیمکت نشینی کامیابی‌نیا در هفته‌های ابتدایی لیگ شانزدهم تکرار شد. همانطور که در مورد رضاییان با اخراج این بازیکن مشخص شد اتفاقات طول فصل و تصمیمات برانکو فنی نبوده است، در مورد مسلمان هم قضیه نیمکت‌نشینی او و ارتباطش با مسائل فنی به‌قدری مبهم بود که کریم باقری در آخرین مصاحبه‌اش هم آن را تکذیب نکرد. باقری از شکرآب‌شدن رابطه برانکو و مسلمان و تلاش برای برطرف شدن آن گفته است. برانکو اما حتی مصاحبه مربی تیمش را هم زیرسوال برده و با تکذیب حرف‌های او گفته رابطه او با هیچ بازیکنی شکرآب نشده و همه تصمیماتش فنی است. این طور که مشخص است برانکو برای تاکید روی تصمیماتش، نه نیازی به توضیح می‌بیند و نه از تبعاتش نگرانی دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار