تبلیغات

ورود ارز بدون پشتوانه از طریق تلگرام به کشور

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: امروز دشمنان سعی دارند از طریق تلگرام ارزی را وارد کشور ما کنند که هیچ پشتوانه‌ای ندارد.

به گزارش صبحانه، وی با بیان اینکه همه مردم کشور باید به خرید جنس داخلی تعهد داشته باشند، اضافه کرد: حتی اگر احساس کنیم در جاهایی ضرر می‌کنیم باید حتماً از جنس ایرانی استفاده کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد: دشمنان در تحریم‌ها تنها تکنولوژی‌های مهم را تحریم و حرفی روی وارد کردن اجناس عادی و مورد استفاده با هدف خارج کردن ارز و ضربه‌زدن از این طریق به اقتصاد کشور ندارند.

حسینی‌شاهرودی به فضای مجازی و برخی پیام‌رسان‌های هم اشاره کرد و متذکر شد: امروز دشمنان با بهره‌گیری از این ظرفیت، ضربه‌های زیادی را بر بستر خانواده، اجتماع و غیره کشورها وارد می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان از ظرفیت فضای مجازی برای ایجاد اغتشاش و تنش در جوامع مختلف استفاده می‌کنند، یادآور شد: امروز اگر استکبار جهانی از پیام‌رسانی مانند تلگرام و ... می‌کند، به دلیل منافع زیادی است که از این بستر عایدشان می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: امروز دشمنان سعی دارند از طریق تلگرام ارزی را وارد کشور ما کنند که هیچ پشتوانه‌ای ندارد.

حسینی‌شاهرودی به نقش ایران در امنیت منطقه و شکست گروهک تروریستی داعش اشاره و تأکید کرد: دشمنان برنامه‌‌ریزی پیچیده‌ای را برای تسلط بر خاورمیانه با ایجاد و حمایت از گروهک تروریستی داعش کرده بودند، اما با ایثار و شجاعت شهدای حرم و نیروهای ارزشمند ایران اسلامی این توطئه دشمنان نقش بر آب شد.

وی به قدرت بالای ایران در بحث نقطه‌زنی و ... اشاره و تشریح کرد: ایران در برابر کشورهایی که بخواهند به مظلومان ظلم کنند در هر جایی باشد ایستاده و همین امر موجب ترس دشمنان شده است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به قدرت ایران در زمینه ذخایر مختلف خدادادی از جمله نفت و گاز و غیره گریزی زد و افزود: امروز توان هسته‌ای ایران که جنبه استفاده در حوزه‌های مختلف کشاورزی، درمانی و ... دارد موجب ترس و خشم دشمنان شده است.

حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه انرژی پاک در آینده انرژی هسته‌ای است، گفت: فرق ایران با سایر کشورهایی که در این حوزه تلاش می‌کنند این است که این چرخه سوخت دست خودمان بوده و دیگر دستمان زیر سنگ آنها نیست.

منبع:فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار