تبلیغات

خط و نشان گلر آاس رم برای لیورپول

آلیسون دروازه‌بان برزیلی رم در این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و همین باعث شده است تا زمزمه پیوستن او به تیم رئال مادرید شنیده شود.


آلیسون بکر با اشاره به قرعه‌کشی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان گفت: «لیورپول الان در شرایط بسیار خوبی قرار دارد ولی مصمم هستیم تا بهترین بازی خودمان را برابر آنها نشان دهیم و بتوانیم راهی فینال شویم. خوشحال هستیم که در این دیدار با محمد صلاح بازیکن سابق‌مان دیدار خواهیم داشت. شکست دادن بارسلونا یکی از اتفاقات تاریخی در تیم ما بود و جو فوق‌العاده‌ای در ورزشگاه ما ایجاد شد ولی ما نمی‌خواهیم اینجا متوقف شویم و فکر کنیم که کارمان تمام شده است. باید بتوانیم لیورپول را نیز شکست دهیم و به مرحله نهایی برسیم. این تنها هدفی است که در نیمه‌نهایی دنبال می‌کنیم.»
او در ادامه درباره زمزمه‌های رفتن به تیمی دیگر گفت: «من از حضور در تیم رم خوشحال هستم و توافقاتی را نیز با این تیم داشتم تا در اینجا بمانم. دوست دارم از تجربه حضور در لیگ قهرمانان استفاده کنم و نمی‌خواهم به فکر رفتن به تیمی دیگر باشم.»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار