تبلیغات

سرانجام شوخی زشت مجری تلویزیون با سردار آزمون + عکس

ویدئو چک، برنامه طنز شبکه‌ی ورزش چندی پیش و در پی عدم گل زنی‌های سردار با او شوخی کرد. به این دلیل می‌گوییم شوخی که ماهیت این برنامه طنز است. این شوخی به مذاق سردار خوش نیامد و آزمون جواب تندی به عبدالله روا مجری برنامه داد.

سرانجام شوخی زشت مجری تلویزیون با سردار آزمون +عکس

حالا عبدالله روا که فرزند شهید است در این باره می‌گوید:

«من به صورت شخصی عشق خلیل آزمون به فرزندش را ستایش می‌کنم. خلیل آزمون پدر پسر شجاع نیست، او خودش برای خودش اسم و رسمی دارد و ما او را نه به خاطر سردار که به خاطر خودش می‌شناسیم. خود آقا خلیل با من تماس گرفتند؛ تماسی که او با ادبیات خاص خودش که بی ادبانه نبود صحبت کرد و گلایه کرد که ما قصد تخریب سردار را داشته ایم.

اما برای چی ما باید سردار را تخریب کنیم؟ خود من دوست دارم در روسیه حاضر باشم و سردار گل بزند و از شادی به آسمان بپرم. حرف من این است که سردار همانقدر که امروز متعلق به آقا خلیل است به من هم هست چرا که لباس تیم ملی کشورم را پوشیده است. نه فقط سردار که هر کسی که لباس تیم ملی ایران را بپوشد متعلق به همه مردم است. مثل پدرمن که سرباز بوده و برای مملکتش جنگیده و شهید شده است.

وقتی لباس ملی به تن می‌کنید شخصیت ملی هستید و من به عنوان یک ایرانی و یک رسانه ایرانی حق دارم به آن بپردازم. سردار بازیکن یک تیم محلی نیست، نماینده تمام مردم ایران است و خوب بودن و خوشحال بودنش موجب خوشحالی همه خواهد شد، اما روی فرم نبودن یا خوب نبودنش روی همه تاثیر می‌گذارد. ما با مهدی طارمی خیلی بیشتر از سردار هم شوخی کردیم و از اینکه احساس مسئولیت و حس پرسشگری داریم و آنرا به مخاطب منتقل می‌کنیم خوشحال هستیم.

پرسشگری حق مسلم رسانه است هرچند قصدمان توهین نبوده است. بعد از اینکه سردار مدعی شد که از شخص من قصد شکایت دارد من چندباری از کشور خارج شدم و بعید می‌دانم که او شکایت کرده باشد چرا که قطعا من ممنوع الخروج می‌شدم. فکر می‌کنم سردار با دل پاکی که دارد آن موضوع را فراموش کرده است. در همین جا اعلام می‌کنم با وجود آنکه سردار آزمون در متنی که دراینستاگرامش نوشت به من و خانواده ام توهین کرد و آن توهین‌ها حق من نبود، اما اگر او در جام جهانی آماده باشد و بازی‌های خوبی انجام بدهد و حقی بر گردن من باشد؛ می‌بخشمش.

سردار در اینستاگرامش متنی تند درباره من نوشت و درباره خانواده و شخصیت من صحبت‌های نادرستی کرد. اشکالی ندارد من هم سن سردار بودم از این هم خشن‌تر و تندتر برخورد می‌کردم. ما قصد توهین نداشتم و چه خوب است که بازیکنی که هر روز صحبت از انتقال او به لاتزیو و لیورپول و تیم‌های بزرگ دیگر است ظرفیت و قلب بزرگی داشته باشد. سردار قلب بزرگی دارد و از خانواده اصیلی است، اما اگر با همین روحیه به لیگ ایتالیا برود با پاپاراتزی‌ها مشکلات خیلی زیادی پیدا خواهد کرد.»

متنی که سردار آزمون علیه این مجری منتشر کرد

سرانجام شوخی زشت مجری تلویزیون با سردار آزمون +عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار