تبلیغات

مرگ، پایان تعقیب و گریز پلیس با سارق خودرو

پایان خط زندگی سارق سابقه دار در تعقیب و گریز با واحد گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ رقم خورد.

به گزارش صبحانه،راننده خودروی پراید مسروقه شب گذشته طی یک تعقیب و گریز و در حین تلاش برای فرار از دست مامورین، پس از رها کردن خودروی مسروقه از بالای پل در اتوبان امام علی به پایین سقوط کرده و فوت می‌کند.

سرهنگ سعدالله گزافی، معاون عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ، در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه گشت آشکار پلیس آگاهی در محدوده میدان شوش به یک دستگاه پراید مظنون شده در بررسی‌های به عمل آمده مشخص می‌شود که این خودرو مسروقه بوده و در تاریخ ۲۵ فروردین سرقت شده است.

واحد گشت پلیس آگاهی جهت توقف خودرو به راننده پراید دستور ایست داده، اما وی با افزایش سرعت و ایجاد رعب و وحشت برای سایر وسایل نقلیه‌ عبوری و عابرین پیاده، در خیابان فداییان اسلام اقدام به فرار می‌کند.

مامورین گشت پلیس آگاهی برای متوقف کردن خودروی مسروقه اقدام به تیراندازی هوایی کرده، اما راننده پراید در تقاطع خیابان فداییان اسلام - بزرگراه آزادگان با یک عابر پیاده خانم برخورد کرده، اما با این وجود همچنان به فرار ادامه می‌دهد.

موضوع سریعا جهت اعزام اورژانس اعلام می‌شود. در ادامه، مامورین گشت پلیس آگاهی با شلیک چند تیر هوایی دیگر همچنان سعی در متوقف کردن خودروی مسروقه دارند، اما راننده پراید همچنان اصرار به فرار از دست مامورین داشته و این تعقیب و گریز تا اتوبان امام علی ادامه پیدا می‌کند.

سرانجام خودروی پراید مسروقه در مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی به جهت عدم توانایی راننده در کنترل خودرو از مسیر خارج و به شدت با جدول کناری بزرگراه برخورد کرده و متوقف می‌شود.

با وجود متوقف شدن خودرو مسروقه، راننده‌ آن همچنان به فرار خود این بار به صورت پیاده ادامه می‌دهد و در حالی که رفتار و حالت عادی نداشت به منظور فرار از حفاظ فلزی کناره‌ بزرگراه بالا رفته و در یک لحظه به علت از دست دادن تعادل به پایین سقوط می‌کند.

سریعا موضوع از طریق مرکز پیام به اورژانس اعلام می‌شود و پس از حضور اورژانس در محل به مامورین اعلام می‌شود که راننده پراید فوت کرده است.

در بررسی‌های به عمل آمده و پس از حضور تیم بررسی صحنه اداره دهم پلیس آگاهی در محل، هویت راننده خودرو مسروقه شناسایی و در بررسی سوابق وی به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار مورد شناسایی قرار می‌گیرد./ میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار