تبلیغات

قتل با همدستی همسر مقتول

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: به دنبال کشف جسد مردی در یکی از محورهای دلیجان و آغاز تحقیقات پلیس، قاتل پس از سه روز دستگیر و به قتل با همدستی همسر مقتول اعتراف کرد.

به گزارش صبحانه، به نقل از پایگاه پلیس، محمد خلجی اظهار داشت: عصر روز ۲۵فروردین ماه(سه روز قبل) گزارشی از وجود خودروی پراید مشکوک در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان دلیجان به مرکز فوریت‌های پلیس اعلام و با حضور تیم گشت انتظامی، جسد فردی در کنار خودرو کشف شد.

وی افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی، قاضی کشیک و پزشکی قانونی از جسد معاینات لازم به عمل آمد و مشخص شد این فرد به قتل رسیده است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان کرد: با آغاز تحقیقات تخصصی، کارآگاهان پلیس به همسر این فرد مظنون شدند که با توجه به اسناد و مدارک موجود، این فرد برای تکمیل تحقیقات دستگیر شد.

خلجی ادامه داد: با دستگیری وی و در بازجویی‌ های تخصصی مشخص شد که همسر مقتول به دلیل برخی اختلافات خانوادگی با همدستی فردی دیگر، طی یک برنامه قبلی، نقشه این قتل را کشیده اند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: در روز وقوع این جنایت، فرد قاتل که به عنوان مسافر سوار بر خودروی مقتول شده بود، وی را به بیابان های اطراف شهرستان دلیجان برده و به قتل رسانده است.

وی تصریح کرد: در این پرونده همسر و فرد قاتل هر دو نفر دستگیر شده و مراحل تکمیل تحقیقات از آنان در حال انجام است

منبع:مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار