تبلیغات

اختلاف پدر و پسر دلیل به آتش کشیدن قهوه خانه در چالوس

حسینی عالمی در تشریح آخرین جزئیات حادثه آتش سوزی در قهوه خانه ای در شهرستان چالوس گفت: براساس گزارش پلیس آگاهی دستورات قضایی از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چالوس صادر شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان درادامه افزود: با پیگیری های صورت گرفته از سوی قوه قضائیه استان و پلیس آگاهی شهرستان چالوس فردی به نام «م - ح» دستگیر شد.

وی ادامه داد: پس از تحقیقات در این مورد و اقرار متهم، فرد به لحاظ اختلاف شخصی با پدرش در قهوه خانه مذکور حضور یافته و پس از درگیری لفظی با پدرش و تهیه مقداری بنزین از یکی از جایگاه های سوخت، به قهوه خانه مورد نظر مراجعه و آن جا را به آتش می کشد.

عالمی اظهار کرد: در این حادثه که ۲۴ فروردین رخ داد، تعداد ۱۱ نفر دچار حادثه سوختگی و تعداد سه نفر نیز دچار شکستگی از ناحیه پا و کمر شده اند که به لحاظ شدت جراحات مصدومین به بیمارستان زارع ساری منتقل شده اند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران افزود: متهم پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تأمین کیفری روانه زندان شده است که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار