تبلیغات

نجات جان سیروس گرجستانی از مرگ هنگام فیلمبرداری

کارگردان آنام گفت از ماجرای نجات از مرگ سیروس گرجستانی در این سریال گفت.

به گزارش صبحانه،جواد افشار کارگردان سریال آنام درباره این سریال گفت: "آنام" هم مثل همه کارهای من تکه و بخشی از عمر من است. یک سال و نیم درگیر این پروژه بودیم و بالاخره تصویربرداری آن به پایان رسید.

وی در همین راستا افزود: یک سال و یک روز فیلمبرداری این کار به طول انجامید و این زمان تنها مختص ضبط آن بود و حدود 6 ماه هم مشغول پیش تولید آن بودیم.

کارگردان "کیمیا" درباره قصه و موضوع "آنام" اظهار کرد: آنام قصه ای داشت که دوستش داشتم، برایم جذاب بود و مخاطب هم آن را دوست دارد. چون قصه را دوست داشتم در اجرا به ذوق آمدم و سعی کردم با عشق کار کنم. همه آثاری که ساخته ام این گونه بوده اما آنام را یک جور دیگری دوست داشتم.

افشار به جزئیات تولید و مسائلی که وجود داشت اشاره و بیان کرد: آنام سختی های زیادی در تولید داشت با توجه به محدودیت ها و مشکلات مالی که پیش رو داشتیم سعی کردیم این مشکلات را تحمل کنیم تا خروجی بهتری داشته باشیم به همین دلیل به آذربایجان رفته و در روستاهای محروم و دورافتاده با سختی های بسیار زیاد، محدودیت ها و محرومیت ها توانستیم تصاویر زیبا و خروجی خوب و قصه های ناب روایت کنیم که برای مخاطب تازگی داشته باشد و دوستش داشته باشد که خوشبختانه این اتفاق روی داد.

وی درباره اینکه فیلمبرداری در آذربایجان دلیل خاصی دارد یا خود او آذری است افزود: همه آذری ها را دوست دارم و دوستان زیادی در آذربایجان، تبریز، ارومیه و اردبیل دارم اما آذری نیستم بلکه اهل قم هستم.

این کارگردان به بیان خاطره ای از سریال آنام پرداخت و توضیح داد: وقتی سکانس مرگ خان با بازی سیروس گرجستانیرا ضبط می کردیم این هنرمند باید روی درخت می نشست و ساز می نواخت و به آرامی در همان حال با تکیه بر درخت چشمانش بسته می شد و فوت می کرد. ضبط این صحنه را کلید زدیم و وقتی گرجستانی بر درخت تکیه زد و چشمانش را بست ناگهان شاخه درخت شکسته و او افتاد اما خدا رحم کرد و پایش در شاخه ای گیر کرده و در هوا و زمین آویزان شد همه شتابان به دنبال او رفته و او را نجات دادیم و خوشحال بودیم از این که خدا او را برای ما حفظ کرده است.

افشار به پیشنهاداتی که در حال حاضر برای فیلمسازی دارد اشاره و خاطرنشان کرد: چند پیشنهاد مطرح است اما در حال بررسی هستیم که کدام یک را برای تولید شروع کنیم و فکر می کنم در هفته های آینده ساخت یکی از آن ها را شروع کنیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار