تبلیغات

قتل فجیع پدر به دست پسر شیشه ای

روز حادثه نیز شیشه مصرف کرده بودم و حال خوبی نداشتم و با پدرم سر همین موضوع در خیابان درگیر شدم که درگیری ما به داخل خانه کشیده شد...

به گزارش صبحانه، تیر سال گذشته مأموران کلانتری ۱۶۰ خزانه در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد میانسالی در منزلش در محدوده استحفاظی این کلانتری با ضربات چاقو به قتل رسیده است که با اعلام این خبر، سجاد منافی آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در صحنه جرم حاضر شدند.

بررسی اولیه حاکی از آن بود که مقتول توسط پسرش به قتل رسیده است و پسر مقتول پس از کشتن پدرش با موتورسیکلت متواری شده همچنین تحقیقات حاکی از آن بود که قاتل اعتیاد به شیشه داشته است.

همزمان با انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی تحقیقات برای بازداشت متهم فراری آغاز شد تا اینکه ۳۰ فروردین سال جاری در یک کمپ ترک اعتیاد حوالی جاجرود بازداشت شد.

این متهم پس از انتقال به دادسرای امور جنایی تهران در اظهاراتش به بازپرس پرونده گفت: چند سال اعتیاد به شیشه داشتم و مادرم چند بار برای ترک مرا به کمپ برده بود اما تلاشها بی نتیجه بود و مجدداً مصرف مواد را شروع می کردم؛ روز حادثه نیز شیشه مصرف کرده بودم و حال خوبی نداشتم و با پدرم سر همین موضوع در خیابان درگیر شدم که درگیری ما به داخل خانه کشیده شد.

وی درباره نحوه قتل پدرش به بازپرس گفت: در راه پله ها با پدرم درگیر شدم و وی پایش را روی گلویم گذاشت و من که در حال خفه شدن بودم، چاقویی که داخل جیب پدرم بود، برداشته و پس از زدن چند ضربه به پدرم با موتورسیکلت متواری شدم.

وی افزود: پس از فرار به یکی از شهرهای شمالی کشور رفتم و آنجا بودم، ابتدا گمان می کردم پدرم زنده است اما پنج روز پس از حادثه متوجه مرگ پدرم شدم، در نهایت مدتی قبل خسته و دچار عذاب وجدان شدم و برای ترک اعتیاد به یک کمپ حوالی جاجرود رفتم و در آنجا با خانواده تماس گرفته و گفتم کجا هستم.

متهم پس از این اظهارات با دستور سجاد منافی اذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار