تبلیغات

شناسایی هویت ۵۹ نفر از قربانیان پرواز یاسوج

رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: هویت 59 نفر از جان‌باختگان سانحه هوایی هویتشان شناسایی شده و شکایت بیش از دو سوم اولیای دم ازسوی بازپرس اخذ شده است و پرونده در حال حاضر مراحل کارشناسی خود را طی می‌کند.

به گزارش صبحانه،احمد خسروی‌وفا امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در رابطه با پرونده سقوط هواپیمای آسمان گفت: با توجه به این‌که سقوط هواپیما در استان اصفهان بوده به همین جهت پرونده در دادسرای سمیرم تشکیل شد که یک نفر از بازپرسان با سابقه مرکز استان مأمور بررسی و پیگیری این پرونده شد و بلافاصله از همان لحظات اول سقوط هواپیما در منطقه حاضر شد و همراه با معاون نظارت و بازرسی اعزام و در محل حضور داشتند.

وی با بیان این‌که با موافقت رئیس قوه قضائیه و دادستان پرونده از سمیرم به مرکز استان احاله شد، تصریح کرد: در حال حاضر پرونده در اصفهان است، بازپرس پرونده از لحظه اول تا امروز تهران بوده و در تمام مراحل پرونده حضور داشته است؛ این بازپرس حتی همراه هیأتی که به فرانسه برای بازبینی جعبه سیاه رفتند بود و در حضور او جعبه سیاه بررسی و فیلم‌برداری هم شد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان خاطرنشان کرد: هویت 59 نفر از جان‌باختگان سانحه هوایی هویتشان شناسایی شده و شکایت بیش از دو سوم اولیای دم توسط بازپرس اخذ شده است و پرونده در حال حاضر مراحل کارشناسی خود را طی می‌کند.

وی با بیان این‌که در بررسی سوانح 11 گروه از جمله امداد و نجات، شواهد عینی، عوامل انسانی، فنی، عملیات و ... تشکیل می‌شود، ابراز کرد: گروه‌های 11گانه بررسی سوانح هوایی باید در این مورد نظر کارشناسی دهند اما تمام تلاش این است که پرونده را سریعاً به سرانجام برسانیم./باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار