تبلیغات

بازرس وزارت بهداشت قلابی در نیاوران به دام افتاد

سرهنگ عباسعلی ابراهیمی در این باره گفت: چندی پیش تعدادی از شهروندان به کلانتری ۱۰۱ تجریش مراجعه و اعلام کردند که فردی پس از مراجعه به مغازه آنها خود را بازرس ویژه وزارت بهداشت معرفی کرده و پس از دریافت مبالغی وجه نقد، از محل متواری شده است.

وی با بیان اینکه تحقیقات ماموران پلیس برای دستگیری این فرد آغاز شد، گفت: مأموران  در پایش های اطلاعاتی  مخفیگاه متهم را در محدوده خیابان نیاوران شناسایی کرده و با اخذ مجوز از مقام قضایی برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش با بیان اینکه مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش مدتی تردد مأمور قلابی را تحت مراقبت قرار دادند، تصریح کرد: سرانجام متهم در حالی که با اعلام همان عنوان جعلی در مغازه ای مشغول بازرسی بود دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

ابراهیمی با بیان اینکه متهم در کلانتری تحت بازجویی قرارگرفت، گفت: همچنین در بازرسی صورت گرفته از متهم تعدادی مدارک جعلی نیز از وی کشف و ضبط شد.

رییس کلانتری ۱۰۱ تجریش با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم گفت: این فرد پس از اعتراف به بزه انتسابی و نیز دعوت از مالباختگان به کلانتری و شناسایی متهم، با پرونده تشکیل شده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار