تبلیغات

سرنوشت مبهم مرد 56 ساله ای که صبح برای ورزش به پارک هنرمندان رفته بود!

مأموران پلیس آگاهی جسد مردی که چند روز قبل در پارک هنرمندان تهران هنگام ورزش به طرز مرموزی ناپدید شده بود در شهرستان پردیس کشف کردند.

به گزارش صبحانه،مأموران پلیس آگاهی جسد مردی که چند روز قبل در پارک هنرمندان تهران هنگام ورزش به طرز مرموزی ناپدید شده بود در شهرستان پردیس کشف کردند.

روز دوشنبه 22 فروردین‌ماه امسال زنی سراسیمه به اداره پلیس رفت و گفت شوهر میانسالش به طرز مرموزی ناپدید شده است. شاکی گفت: خانه‌مان حوالی میدان هفت تیر است. شوهرم، محمد هر روز صبح برای ورزش Sport صبحگاهی به پارک هنرمندان در خیابان ایرانشهر می‌رفت. امروز ساعت‌5 صبح مثل همیشه لباس‌های ورزشی‌اش را پوشید و از خانه خارج شد و به پارک هنرمندان رفت اما دیگر به خانه برنگشت.

بررسی‌های مأموران نشان داد مرد 56 ساله در کار خرید و فروش مواد شوینده است و صبح روز حادثه Incident هم در پارک هنرمندان در حال ورزش دیده شده است. در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت به مأموران مبارزه با آدم‌ربایی پلیس آگاهی خبر رسید مأموران گشت پلیس شهرستان پردیس جسد مردی را با مشخصات مرد گم شده کشف کرده‌اند. بدین ترتیب مأموران راهی محل حادثه شدند و دریافتند جسد متعلق به محمد است که چند روز قبل از سوی خانواده‌اش اعلام مفقودی شده‌است. تحقیقات درباره حادثه و چگونگی مرگ مرد گم شده در شهرستان پردیس از سوی مأموران ادامه دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار