تبلیغات

لیگ اروپا/ در شب سلام مارسی به فینال، ماموریت 10 نفره اتلتیکومادرید انجام شد

دیدارهای رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا با توقف آرسنال و برتری مارسی خاتمه یافت.


در چارچوب مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا و در دیدارهای رفت از ساعت 23 و 35 دقیقه دو دیدار به صورت همزمان برگزار شد که آرسنال به مصاف اتلتیکومادرید رفت و مارسی مقابل سالزبورگ قرار گرفت.
آرسنال یک - اتلتیکو مادرید یک
برای آرسنال لاکازت 61 و برای روخی بلانکو گریژمان 82 گلزنی کردند.
آرسنال که آخرین حضور ونگر روی نیمکت در لیگ اروپا و در ورزشگاه امارات را حال پشت سر گذاشتن بود در این دیدار خیلی زود بعد از اخراج ورسالیکو و سیمئونه در دقایق 10 و 12 بر بازی تسلط پیدا کرده بود یک نیمه از شکست صف دفاعی روخی بلانکو عاجز بود اما در ادامه و در نیمه دوم بالاخره حملات دامنه دار توپچی‌ها جواب داد و قفل دروازه اوبلاک باز شد. در ادامه آرسنال به حملات خود ادامه داد تا اینکه اتلتیکو روی ضد حمله و فرصت طلبی گریژمان گل تساوی را به ثمر رساند تا روخی بلانکو 10 نفره با درخشش گریژمان و اوبلاک با دست پر ورزشگاه امارات را ترک کند.
مارسی 2 - سالزبورگ صفر
برای مارسی فلورین توون 15 و کلینتون ان جیه 63 گلزنی کردند.
در دیگر دیدار امشب مارسی در ورزشگاه ولودروم میزبان سالزبورگ شگفتی ساز بود و با سود بردن از امتیاز میزبانی توانست نماینده اتریش را با شکست 2 بر صفر روانه خانه کند و مطمئن‌تر آماده مصاف برگشت شود.
دیدارهای برگشت هفته آینده به میزبانی اتلتیکو در متروپولیتانو و سالزبورگ در اتریش برگزار خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار