تبلیغات

یکه‌تازی انصاری‌فرد در آقای گلی در یونان

ستاره ایرانی المپیاکوس با دبل مقابل پانتولیکوس در این فصل ۱۷ گله شد تا درآستانه کسب عنوان آقای گلی سوپر لیگ یونان قرار بگیرد.


با برگزاری هشت مسابقه همزمان بازی‌های هفته بیست و نهم سوپر لیگ یونان از ساعت ۲۰:۳۰ امشب پیگیری شد که طی آن تیم المپیاکوس با بهره‌مندی از احسان حاج‌صفی در سمت چپ خط دفاعی و کریم انصاری‌فرد به‌عنوان مهاجم نوک در ورزشگاه کارایسکاکیس میزبان پانتولیکوس بود.
رومائو و کونستانتینوس فورتونیس، المپیاکوس را با دو گل پیش انداختند که در دقیقه ۳۸ سومین گل این تیم با ارسال کوتاه و در عرض احسان حاج‌صفی از جناح چپ زمین و ضربه تمام کننده انصاری‌فرد در مقابل دروازه خالی پانتولیکوس به ثمر رسید و نیمه اول نیز با برتری ۳ بر صفر المپیاکوس خاتمه یافت.
هنوز ۳۰ ثانیه از شروع نیمه دوم نگذشته بود که این بار پاس در عمق زیبای فورتونیس را انصاری‌فرد با شوت تماشایی تبدیل به چهارمین گل المپیاکوس کرد تا این تیم مسابقه خانگی برابر فورتونیس را با پیروزی ۴ بر صفر به اتمام رساند.
الکاساندر پریجوویچ، مهاجم صربستانی پائوک که جدی‌ترین رقیب انصاری‌فرد برای کسب عنوان آقای گلی فصل سوپر لیگ یونان محسوب می‌شود نیز همانند ستاره ایرانی المپیاکوس در مسابقه امشب تیمش برابر پاناتینایکوس دو گل به ثم رساند تا این دو مهاجم در فاصله یک هفته به پایان مسابقات با ۱۷ گل در صدر جدول برترین گلزنان قرار داشته باشند.
المپیاکوس در شبی که احسان حاج‌صفی و کریم انصاری‌فرد را تا پایان مسابقه در ترکیب داشت، با پیروزی برابر پانتولیکوس ۵۷ امتیازی شد و جایگاه سوم جدول سوپر لیگ یونان را حفظ کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار