تبلیغات

هنرمند خون آشام با خاکستر قربانیانش نقاشی می کرد

«هنرمند خون آشام» نامی است که مردم برای «لوئیز آلفردو گونزالس هرناندز» انتخاب کرده اند. او قاتل بی رحمی است که پس از قتل قربانیان خود با خاکستر اجساد آنها نقاشی می کرد

به گزارش صبحانه،«هنرمند خون آشام» نامی است که مردم برای «لوئیز آلفردو گونزالس هرناندز» انتخاب کرده اند. او قاتل بی رحمی است که پس از قتل قربانیان خود با خاکستر اجساد آنها نقاشی می کرد.

داگلاس ریکو، رئیس پلیس منطقه بارلوونتو که جنایت های این قاتل سریالی در آنجا صورت گرفته است، در مصاحبه با نشریه «سان» درباره این جنایت ها گفت: «با این که هرناندز جنایت بسیار بزرگی انجام داده بود و می دانست که مجازات سنگینی در انتظارش است اما در همان بازجویی های اولیه و بدون هیچ مقاومتی به جنایت های خود اعتراف کرد و حتی این موضوع را هم گفت که مقداری از بدن مقتولان خود را نیز خورده است.»

آخرین قربانی هرناندز، کشاورزی بود که در نزدیکی خانه اش زندگی می کرد و این قاتل زنجیره ای در روز حادثه او را به بهانه ای به خانه اش کشاند و بعد از ورود به خانه، وی را به قتل رساند و قسمتی از جسد و خون او را برداشت. هرناندز پس از این جنایت باقیمانده جسد را سوزانده و تبدیل به خاکستر کرد و از خون و خاکستری که به دست آورده بود، نقاشی بسیار زیبایی روی تکه ای چوب کشید.

چطور به دام افتاد؟

هرناندز در یک موسسه علمی مشغول به کار بود. او مردی بسیار آرام و خونسرد به نظر می رسید و هیچ کس گمان نمی کرد که او بتواند چنین قاتل سنگدلی باشد تا این که در روز چهارم آوریل یکی از همکاران او با دیدن نقاشی جدیدش متوجه شد که رنگ های قرمز به کار رفته در آن خون است. ابتدا هرناندز سعی کرد تا همکار خود را متقاعد کند که این خون خودش است اما با توجه به این که کسی از بدن خودش نمی تواند این همه خون بردارد تا یک نقشی بکشد، همکارش به او مشکوک شده و پلیس را در جریان گذاشت و وقتی مشخص شد که این خون، خون انسانی به جز اوست تحقیقات پلیسی گسترده ای آغاز شد.

با روشن شدن این موضوع که خون یافت شده، خون کشاورز ناپدید شده است، بررسی های پلیس روی یافتن اجساد قربانیان متمرکز شد. در این شرایط، جنگل و محوطه های باز اطراف خانه او جستجو شد اما هیچ جسدی پیدا نشد چرا که او اجساد قربانیان خود را می سوزاند و از خاکستر آنها برای کشیدن نقاشی استفاده می کرد. همچنین با جستجوهای بیشتر در خانه هرناندز، شیشه هایی پر از خاکستر و خون دلمه شده نیز پیدا شد که احتمالا او برای استفاده در نقاشی های بعدی نگه داشته بود. دادگاه اولیه هرناندز در هشتم آوریل برگزار شد اما رأی نهایی تا زمانی که تحقیقات برای یافتن ناپدیدشدگان سال های اخیر ادامه دارد، صادر نخواهد شد.

در سال 1999 نیز دورانسل وارگاس گومز با جرمی مشابه در ونزوئلا دستگیر شد و ثابت شد که حداقل 10 نفر را به شکل وحشیانه به قتل رسانده و قسمتی از بدن آنها را خورده است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار