تبلیغات

سبقت گل از شیشه در میان پایتخت‌نشینان

مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: مصرف ماده مخدر گل در تهران از مصرف شیشه بالاتر رفته است به طوری که پس از تریاک بیشترین سوءمصرف مواد، به گل اختصاص پیدا کرده است.

به گزارش صبحانه،اصغر باقری، گفت: مصرف گل در استان تهران از میانگین کشوری بالاتر شده است.

وی ادامه داد: اگر می‌خواهیم به رشدیافتگی برسیم چاره‌ای جز عمومی کردن آموزش نداریم و دستگاه‌های عضو کمیته مبارزه با مواد مخدر باید همت خود را در این زمینه جزم کنند.

مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: آگاه‌سازی باید از سوی افراد جامعه، خانواده، انجمن‌ها و دولت مورد توجه قرار گیرد چرا که اکنون به این آگاه‌سازی احتیاج داریم.

باقری با تأکید بر اینکه باید فرهنگ پیشگیری در خانواده‌ها ترویج یابد، گفت: اگر خانواده‌ها علایم مصرف گل را بشناسند می‌توانند به موقع آن را شناسایی و مداخله کنند.

وی افزود: در بررسی‌های علمی، افسردگی، عدم هوشیاری و تمرکز، خشکی دهان و دندان، تپش بالای قلب و پرخاشگری از علایم مصرف گُل شناخته شده است.

مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: اگر خانواده‌ها نیاز به مشاوره در خصوص اعتیاد داشته باشند می‌توانند با خط اصلی اعتیاد به شماره 09628 تماس بگیرند./فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار