تبلیغات

انتظار برای کاربران گلکسی اس 7 و اس 7 اج به پایان رسید

پس از مدت ها شایعه و مشخص کردن تاریخ های متفاوت بالاخره اولین رام آپدیت اندروید 8 گلگسی اس 7 اج برای دانلود آماده شده است.


شما باید بدانید که این رام ایران نیست و رام انگلیس است. آپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7 اج (SM-G935F و قابل استفاده برای مدل SM-G935FD) منو و کیبرد فارسی دارد و حجم آن 2.3 گیگابایت است. این حجم رام 4 فایل اندروید 8 گلگسی اس 7 اج است و موکدا تاکید می کنیم که اگر شما کاربر آشنا با Odin هستید، می توانید این آپدیت را دانلود کرده و گلکسی اس 7 اج خود را به اندروید 8 ارتقا دهید، در غیر این صورت یا به متخصص امر مراجعه کنید یا دست نگاه دارید تا آپدیت به صورت OTA برای بازار ایران عرضه شود.

پس از این آپدیت شما علاوه بر ویژگی های اندروید 8، جدیدترین رابط کاربری سامسونگ یعنی سامسونگ اکسپرینس 9 را نیز خواهید داشت که شامل بهینه سازی های سامسونگ برای تجربه کاربری بهتر است. این آپدیت برای گلکسی اس 7 نیز عرضه شده که به محض ارایه لینک دانلود آن، آن را برای شما قرار می دهیم. اگر گلکسی اس 7 اج خود را با این رام آپدیت کردید، تجربه خود را با ما و دوستان ترنجی خود در میان بگذارید.

انتظار می رود که اواسط خرداد یا شاید زودتر شاهد عرضه آپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7 اج در بازار ایران باشیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار