تبلیغات

مردی با دستان خون آلود جلوی شهرداری رشت

یک عضو شورای شهر رشت: اینکه دوستان ما یک دست فروش را مورد ضرب و شتم قرار داده باشند و به او آسیب زده باشند موردپذیرش ما نیست.

به گزارش صبحانه،فرهام زاهد عضو شورای شهر رشت درباره فیلم منتشرشده از یک دست فروش در این شهر اظهار کرد: جدای از آن فیلمی که فرد در آن مدعی می شود مورد ضرب و شتم قرارگرفته، فیلم دیگری پخش شد و نشان می داد که این فرد خودش ضرباتی به پنجره بیرونی شهرداری ناحیه می زند و آسیبی که می بیند براثر حمله خودش به شهرداری است نه اینکه دست او را بریده باشند.بحث سد معبر دوگانه است. همشهری ها دوست دارند که معابر عاری از هرگونه مزاحم باشد و از طرف دیگر برخوردهایی که گاهی ممکن است به دلیل مقاومت طرف مقابل ایجاد شود، رخ ندهد درصورتی که بعضاً به دلیل اینکه نیاز می شود بازور سینی و یا گاری را بکشند و این تصویر مناسبی هم ایجاد نمی کند و باعث می شود یک عده ناراحت شوند.اما باید گفت که ضابطین ما حق برخورد ندارند. جرمی که طرف انجام داده است باید در محدوده خودش رسیدگی شود و مأمور ما حق برخورد فیزیکی و توهین ندارند.موضوع دست فروشی با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی روزبه روز گسترش پیدا می کند به طوری که در تمام سطح شهر دیده می شود و این باعث شده است بسیاری مردم در تماس های مختلف خواهان رسیدگی به این موضوع می شوند.عضو شورای شهر رشت درباره اینکه در این مورد خاص آیا مأموران شهرداری این فرد را مورد ضرب و شتم قرار داده اند یا خیر گفت: این یک بحث اثباتی است. شهرداری گزارش داده که ما برخوردی نداشتیم و فقط وسایلش را جمع کرده ایم ولی خود فرد مدعی است که با او برخورد فیزیکی کرده اند. اما فیلم دومی هم منتشرشده و مؤید این است که همکاران ما در شهرداری این کار را نکرده اند و خودش ضربه زده است.من نمی گویم که شهرداری مدینه فاضله است و ما همه امور را به طور قانونی انجام می دهیم و می پذیریم که در این حوزه خطاهایی هم باشد ولی اینکه دوستان ما این فرد را مورد ضرب و شتم قرار داده باشند و به او آسیب زده باشند موردپذیرش ما نیست.چندی پیش فیلمی در فضای مجازی منتشرشده که یک دست فروش اعلام می کند مأموران شهرداری رشت ضمن اینکه اموالش را که نشاء فلفل بوده است برده اند، به او نیز آسیب رسانده اند.در ادامه وب سایت رکنا ویدئویی از مرد جوانی با دستان خون آلودش جلوی ساختمان شهرداری رشت رفته و ادعای عجیبی دارد را منتشر کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار