تبلیغات

بررسی طرح مربوط به کولبران در مجلس

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از بررسی طرح مربوط به نیروهای شاغل در مرزها تحت عنوان کوله‌بران در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش صبحانه،یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از بررسی طرح مربوط به نیروهای شاغل در مرزها تحت عنوان کوله‌بران در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

قاسم میرزایی نیکو ضمن تشریح جلسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، بیان کرد: در جلسه امروز چند مساله مورد بررسی قرار گرفت. ابتدا طرح نیروهای شاغل در مرزها تحت عنوان کوله‌بران که نیاز به ساماندهی در کردستان،‌ کرمانشاه و مجموعه شهرهای شرقی و غربی کشور دارند مورد بررسی قرار گرفت که کلیات آن به تصویب رسید و قرار شد در کارگروه مورد بررسی بیشتر قرار گیرد و سپس به صحن کمیسیون بیاید.

وی در ادامه گفت: مساله بعدی که مورد بررسی قرار گرفت طرح افزایش تعداد نمایندگان حوزه‌های انتخابیه بود. چند ماده از این طرح به تصویب رسید و سایر مواد آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت و قرار شد در جلسه یکشنبه آینده کمیسیون به این موضوع رسیدگی شود.

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار