تبلیغات

آزار و اذیت وحشیانه یک زن جوان در آسانسور مجتمع

به گزارش صبحانه،هنگامی که " برندا رامون " به همراه پسر خود " آنتونی " 19 ساله برای تماشای خبر عصر نشستند . در یک خبر فیلمی از یک جنایت Crime کار متجاوز Rapist به یک زن نشان داده شد و خبر از پیگرد قانونی او داده شد.

"رامون " متوجه شد که مجرم در فیلم پسرش است که در کنار او نشسته بود. بنابراین هراسان همسرش را از خواب بیدار می کند تا بتواند به کمک یکدیگر پسرشان را فراری دهند.

پدر متهم "فرانکلین" در گزارش خود به پلیس Policeگفت: این شوکه کننده است که پسرت را برای موارد که از آن خبر نداری مجرم و تحت تعقیب ببینی.

او در ادامه افزود: "آنتونیو" پسری خوب و دانشجوی کالج است و شب ها مشغول به کار است.
در تحقیقات گسترده‌تر پلیس معلوم شد که جنایتکار پس از دیدن قربانی که یک خانم 33 ساله بود در مترو " میدتون " او را تعقیب و پس از رسیدن قربانی به ساختمان محل زندگی اش در حالی که سوار آسانسور شده، به همراه او وارد اسانسور شد وبه او حمله ور و او را مورد تعرض خود قرار داد.

پس از بازشدن در آسانسور قربانی موفق به فرار Escape شد و پس از رفتن به آپارتمانش با پلیس تماس گرفت.

دوربین های ساختمان این متعرض بی شرم را رصد کرد وپلیس از طریق آن توانست " آنتونیو" را که به کمک مادرش به مرز فرار کرده بود در روز چهارشنبه دستگیر کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار