تبلیغات

اعدام برای مرد معتاد که زن تهرانی را در پارک آزار داد

به گزارش صبحانه،اوایل پاییز سال 96 زن میانسالی به کلانتری رفت و از جنایت Crime سیاه یک مرد کارتن خواب پرده برداشت. وی گفت:من 50 سال سن دارم ولی در این مدت هیچ وقت ازدواج نکردم. سر کار می رفتم و مستقل زندگی می کردم. دیروز از محل کارم به خانه مان در غرب تهران بر می گشتم که در نزدیکی پارک یک مرد کارتن خواب و معتاد Addicted که حال طبیعی نداشت به من حمله کرد. مرد شیطان Evil صفت بدون توجه به التماس هایم مرا در پارک مورد آزار قرار داد.

به دنبال شکایت این زن وی به پزشکی قانونی معرفی شد. وقتی پزشکی قانونی ادعای این زن را تایید کرد مرد کارتن خواب ردیابی و بازداشت شد.وی به آزار زن جوان اعتراف کرد و گفت تحت تاثیر مصرف شیشه بودم که دست به این کار زدم و حالا پشیمانم.

وی دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی Judge بابایی و با حضور یک مستشار پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد. وی منکر جرمش شد و ادعا کرد بی گناه است. متهم گفت: من از سالها پیش به دام اعتیاد افتادم.شغل مناسبی داشتم که همراه برادرم برای پیدا کردن کار از شهرستان به تهران آمدم. اوضاع مالی بدی داشتم که ناچار شدم شبها در پارک بمانم.ولی من زن میانسال را آزار نداده ام.

زن میانسال که در دادگاه حاضر بود در حالی که اشک می ریخت متهم را دروغگو خواند و برایش اشد مجازات خواست.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به مدرک های موجود در پرونده مرد شیطان صفت را به قصاص محکوم کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار