تبلیغات

راهنمای ارضا کردن شوهر برای خانم ها (آموزش کامل دانستنی های جنسی فقط افراد متاهل)

راهنمای ارضا کردن شوهر برای خانم ها (آموزش کامل دانستنی های جنسی فقط افراد متاهل) راهنمای ارضا کردن شوهر برای خانم ها 

خانم ها اگر می‌خواهید داغ ترین رابطه جنسی با شوهرتان را تجربه کنید میتوانید سراغ راهکارهای زیر بروید تا یک رابطه رویایی داشته باشید. چطور شوهرم را ارضا کنم؟ چگونه میتوان کانون سرد خانواده راکه بعلت مشکلات جنسی بوجود آمده، مجدداً گرم کنید؟ چگونه میتوان آقایان رابه اوج لذت جنسي رساند؟

راهنمای ارضا کردن شوهر برای خانم ها (آموزش کامل دانستنی های جنسی فقط افراد متاهل)

نقاط تحریک پذیر آقایان کجاست؟

چگونه باید با شوهر تان برخورد رفتاری موثر جنسی داشته باشید؟هدف از ثبت و درج اين مطلب ايجاد روابط صميمانه با زوج و استحکام روابط زن و شوهر و کانون خانواده استرابطه جنسی نقش بسیار مهمي در ازدواج دارد، ولي با اينحال زوج های زيادي بدون توجه عميق به آن زندگي ميكنند. دراين بحث از ديدگاه مرد و زن نحوه صحيح رابطه جنسي را بررسي مي کنيم .

همه ی مي دانند كه رابطه جنسي حياتي ترين جزء همه ی ی ازدواج هاست. پس اگر يكي يا هر دوي زوجين علاقه و رغبت خودرا از دست دادند چه مي شود؟ تحقيقات نشان داده است كه درصد انبوهی از چننین ازدواج هايي با شكست مواجه مي شود. «بعد از مسايل مالي، مسايل جنسي دومين دليل براي طلاق شناخته شده است» نااميد نشويد.

راه های زيادي براي جلوگيري ازآن وجوددارد. در اينجا سه راه براي جان بخشيدن دوباره به زندگی جنسی برای شما فراهم آمده است. پس اگر مي خواهید کانون خانواده تان ، مراحل زیر را دنبال كنيد.

به خودتان متكي باشيد

فرقي نمي كند كه همسرتان چقدر دوستتان داشته باشد و بخواهد ارضائتان كند؛ تحريكات و شور جنسي او به هيچ وجه شبيه بشما نيست. به همين دليل غيرمنطقي است اگر انتظار داشته باشيد هر زمان شما تحريك شديد در اختيارتان باشد. بايد ياد بگيريد كه چطور گهگاه نيازهايتان را كنترل كنيد. احتمالاً تصور خواهيد كرد كه عادلانه نيست و مطمئناً عصباني خواهيد شد.

البته باید كه زوج ها تا آنجا كه مي توانند در زندگي جنسي خود با همسرشان انرژي لازم را صرف کنند، اما بااينحال بازهم ممكن است زمان هايي وجود داشته باشد كه شما آمادگي رابطه ی جنسي را داشته باشيد در حاليكه همسرتان ندارد. اين مسئله ای كاملاً نرمال و طبيعي است

و بايد آنرا بپذيريد. هرچه تلاش همسرتان براي فهميدن شما و نيازهايتان بايد بيشتر شود، تلاش شما نيز در درك اين تفاوت ها بايد افزايش يابد. قسمتي از اين درك و پذيرفتن با اتكاي گاه و بيگاه شما به خودتان براي ارضاي ميل جنسيتان نشان داده مي شود. اگر اطمينان داشته باشيد كه همسرتان واقعاً دوستتان دارد و بشما توجه مي كند، انجام اينكار با راحتي بيشتري صورت خواهد گرفت.

راهنمای ارضا کردن شوهر برای خانم ها (آموزش کامل دانستنی های جنسی فقط افراد متاهل)

تنوع، مزه ی زندگي است

احتمالاً زندگي جنسي شما دچار يكنواختي شده است. حتي مهيج ترين فرد در رابطه جنسي هم اگر رابطه جنسي برايش تكرار مكررات شود، ازآن دلزده خواهد شد. اگر اين مورد را در رابطه جنسي خودتان با همسرتان هم مشاهده مي كنيد، پس وقتش رسيده كه كمي تنوع وارد اين رابطه كنيد. براي جلوگيري از يكنواختي جنسي، بايد كمي خلاق باشيد.

* مكاني جديد انتخاب كنيد : هميشه يک گوشه خاص براي معاشقه جنسي خود انتخاب نکنيد
* لباس زبر های مناسب و جدید بخرید
* عطر معطر استفاده کنيد

* حتماً مسائل بهداشتي و نظافتي را رعايت کنيد : آرايش و زدودن موهاي زائد بسيار مهم است و نشانه اهميت دادن به شريک زندگي خود مي باشد .

* معمول است که مرد در رابطه جنسي پيش قدم مي شود . بد نيست براي تنوع زن نيز گاهي پيش قدم شود .

*رفتار تحريک آميز داشته باشيد : عشوه و ناز زنانه جنسي قبل از نزديکي سبب تحريک شديد مرد مي شود

* با آرامش و مهرباني با او رفتار کنيد : خشن و عجول نباشيد . سعي کنيد با کلام ، نگاه ، حرکات و رفتار خود به ارامي همسر را تحريک کنيد . بگذاريد او نشانه های عشق و محبت را در شما ببيند و به ارامي به او نزديک شويد …

* بوسه قديمي ترین نقطه شناخته شده براي تحريک :است که شامل بوسيدن لب ها ، صورت ، لاله گوش ، گردن و يا هر قسمتي ازبدن همسر باشد که پيدا کردن نقطه های حساس تر مدتي طول مي کشد و به نسبت بلوغ و فهم جنسي مرد و زن نقاط مربوطه شناخته مي شود

* گفتار های عاشقانه : تحريک فقط به نوع فيزيکي محدود نمي شود و نوع رواني نيز دارد که بايد به صورت هم زمان استفاده شود صحبت های عاشقانه که هنگام رسیدن زن و شوهر به هم رد و بدل مي شود بسيار پر اهميت است .

* لمس و نوازش با حوصله : سطح داخلي ران « مرد و زن » و لب های فرج « زن » ، بيضه و نواحي اطراف آن «مرد» ، گرفتن و فشردن کمر « زن و مرد » ، کليتوريس زن که تحريک و نوازش آن حکم آلت مرد را دارد

* همانند گنجشک آميزش نکنيد و همسر خودرا با آرامش آماده و راضی سازيد . سعي کنيد در اولين مرحله همسر خور را در شرايط نعوظ کامل قرار دهيد : در مردها با تحريک آلت تناسلي و مالش و نوازش آن حالت نعوظ فراهم مي شود « بلند شدن و سفتي آلت تناسلي در مرد را نعوظ مرد گويند » . در خانم ها نعوظ يعني تحريک و سفتي کليتوريس و نوک پستان .

* فراهم کردن تحريک لازم در همسر : مرد با فکر و يا درنظر آوردن نقاط شهوت انگيز و يا عوامل رواني نعوظ به او دست داده و اغلب دراين حالت تحريک شده به حساب مي آيد انچه بر زن لازم است تحريک موضعي نيست بلکه تحريک موقعي است

و آن زماني است که مرد در حاليکه دخول انجام مي دهد نعوظ وي کاهش مي يابد و دخالت زن با تحريک مرد در حالي که عضلات مهبل را بر روي آلت مرد فشار داده رانها را بهم نزديک مي کند و امکانا با دست ماليدن به پشت مرد در امتداد ستون فقرات وي ، نعوظ مرد برگشته و مرد را راضي مي سازد

* مرد بايد در آغاز رابطه جنسي ذهن و فعاليت خودرا متوجه تحريك و آماده كردن زن نمايد. و البته زن نيز بايد به آماده سازي مردش دراين مرحله توجه داشته باشد

* مرد هر چه بيشتر بتواند با مهارت زن را تحريك كند زن در ادامه هر كاري مرد طالب باشد انجام ميدهد. اين مسئله براي خانم ها نيز صادق است .

*زمان دخول بهترين زمان براي سخنان محبتآميز است. دراين لحظه از همسر خود قدرداني کنيد و وی را بهترين بناميد که اين خود سبب افزايش روابط زناشويي و استحکام زندگي مي شود

راهنمای ارضا کردن شوهر برای خانم ها (آموزش کامل دانستنی های جنسی فقط افراد متاهل)

*به همسر خود بفهمانيد که رابطه جنسي با او سبب آرامش او مي شود و مي خواهيد با اين عمل عشق و محبت خودرا بيشتر به او ثابت کنيد و هدف فقط ارضاء جنسي-جسمي نيست بلکه روح معنوي شما نيز با اين عمل ارضاء مي شود .

*بهتر است با همسر خود از قبل هماهنگ كنيد كه اسپرم کجا ريخته شود چرا که اين مطلب سبب آرامش خاطر بيشتر طرفين و تحريک بيشتر مي شود.

* شوهر باید زماني كه مطمئن نشده كه زن به اوج لذت و ارضا شدن نزديك نشده از ارضاء خود پیشگیری كند. دیدن ارگاسم و ارضاء زن براي مرد بسيار ارزشمند و تحريک کننده است . سعي کنيد اول زن به اوج لذت برسد و مرد با کمي فداکاري و خويشتن داري بعد از زن ارضاء شود .

وقتي اول زن ارضاء شود تمايل جنسي مرد بيشتر ميشود و مي تواند براحتي خود رابه اوج لذت برساند ولي وقتي مرد اول ارضاء شود زن وی را ناتوان جسمي مي بيند و تصور بر آن دارد که مردش به او دراين لحظه توجه کمتري دارد و اين مسئله مي تواند باعث تاخير و حتي عدم ارضاء زن شود . به محض شروع ارضا از طرف زن، مرد نيز ميتواند خودرا ارضا كند. بهترين شيوه ارضاشدن، همزماني آن بين طرفين است.

* توجه به این نکته مهم است که طبق معمولً مردها پس از ارضاشدن يا ميخوابند، يا پشت به زن ميكنند. در صورتي كه كاري كه بايد انجام دهند اين است كه شروع به بغل كردن و نوازش زن كنند. و به او آرامش دهند تا استراحت كند

* شایسته است كه زن شربتی گوارا تهیه نموده و بعد از پایان ، براي همسر خود بیاورد.

*در آخر بعد از انجام رابطه جنسي بهتر است از همسر خود تشکر كنيد

و…هزاران كار ديگر هست كه مي توانيد براي از ميان بردن يكنواختي موجود در رابطه تان انجام دهيد.

اگر همه ی چيز عمل نكرد، صادق ومهربان و قاطع باشيد

زوج های زیادی بوده اند كه بي علاقگی و نارضايتي يكي از زوجين از رابطه جنسی باعث جدايي آن ها شده است. البته شما هم ممكن است به فكر اينكار بيفتيد. اما بدانيد طلاق يا برقراري رابطه ی جنسي با افرادی غير از همسر تان «خیانت به همسر» ، راه حل های مناسبي نيستند. درست است

كه عشقبازي با غير مي تواند مشكلتان را حل كند، اما بدانيد كه در طولاني مدت مشكلات بيشتري نيز برايتان ايجاد مي كند و باعث خراب تر شدن ازدواج تان هم مي شود. حتي اگر ازدواجتان هم سالم باقي بماند، درد و رنجي كه همسرتان از عشقبازي شما با كس ديگري متحمل مي شود، بي اندازه است.

طلاق هم راه حل خوبي به شمار نمي رود. اگر بجاي پيدا كردن راه حل و برطرف كردن مشكل، ازآن فرار كنيد«پاک صورت مسئله»، ممکن است زوج ديگري پيدا كنيد كه او نيز از نظر جنسي با شما ناهماهنگ و ناسازگار باشد، و بهتر است از خود بپرسيد اين كار را تا كجا ادامه خواهيد داد؟

قبل از اينكه بار و بنديلتان را جمع كنيد و همسرتان را ترك كنيد، ببینید آيا همسر تان از این جریان خبر دارد؟ اطلاع دارد كه شما از رابطه ی جنسيتان با او ناراضي هستيد؟

كار ار به دعوا نكشانيد. تقصيرها رابه گردن او نيندازيد، انتقاد نكنيد، فقط خيلي آرام به او در مورد مشکلات تان صحبت کنید بگوييد كه به خاطر اختلافاتی كه در روحيات جنسي شما وجوددارد، مي خواهيد كاري کنید که به التیام رابطه تان منتهی میشود و برای اینکار همکاری بیشتر او کمک میکند و باید برای بهتر شدن ارتباطشان هر دو فعالانه رفتار نمایند و برای این امر باید حتی با کنار گذاشتن خجالت و تعصبات به متخصصین مربوطه مراجعه نمایند.

افكار خودرا با او در ميان بگذاريد. اين رابه صورت يك تهديد مطرح نكنيد. فقط ميزان اميدواري خودرا با او در ميان بگذاريد. به او فرصتي دوباره براي اصلاح و سازگار شدن بدهيد، و منتظر نتیجه ی آن شوید

خیلی عجیب است، اما واقعیت دارد؛ چرا نباید به خودمان اجازه دهیم که رک و رو راست در مورد تمایلات جنسیمان با شریک زندگی خود صحبت کنیم؟ در مورد تمام مطالب کوچک و بی ارزش با همسر خود صحبت میکنید، اما به راستی آخرین باری که در مورد خواست ها و تمایلات جنسی خود با او صحبت کرده‌اید

راهنمای ارضا کردن شوهر برای خانم ها (آموزش کامل دانستنی های جنسی فقط افراد متاهل)

به چند مدت قبل باز می‌گردد؟ اغلب اوقات عادت داریم که حول محور آن حرف بزنیم، اما از اشاره مستقیم به نیازهایمان طفره میرویم. انتظار داریم تا همسرمان با قدرت تخیل و درک خود به خواست های جنسی ما پی ببرند؛ گاهی اوقات آن قدر از دایره عقل و منطق خارج می‌شویم که تصور می‌کنیم اگر ما را “واقعا دوست داشته باشند” آنوقت خودشان باید به خودی خود، متوجه شوند که دراین نوع روابط، چه چیز موجبات رضایت ما را فراهم می آورد.

چه چیز باعث می‌شود که شما آن طور که باید و شاید نتوانید با همسرتان در مورد چنین مسائل مهمی صادقانه به گفت و گو بنشینید؟ شاید میترسید که مبادا مورد پذیرش او قرار نگیرید، یا دیدگاه هایتان از کودکی طوری شکل گرفته باشد که صحبت کردن در مورد مسائل جنسی را بدانید،

این امکان نیز وجوددارد که تصور کنید اگر مشکلات خودرا دراین زمینه مطرح کنید، معشوقه شما مورد لطمه می‌بیند و احساس می‌کند که نمی‌تواند به حد کافی رضایت شما را جلب کند. بدون توجه به دلیلی که شما را از داشتن یک رابطه مطلوب جنسی باز می دارد، باید بدانید تنها نکته مهمی که به خاطر سپردن آن ارزشمند می‌باشد، این است که مطرح نکردن نیاز، مساوی است با برآورده نشدن آن.

در راستای همین مطلب، باید توجه داشته باشید که شریک زندگی شما صرفاً موظف به مرتفع ساختن تمام نیازهای گاه و بی گاه شما نیست. باید یاد بگیرید که نیازهای خود رابه گونه ای مطرح کنید که هم احترام خودرا در رابطه حفظ کنید و هم ارزش طرف مقابل را نگه دارید. بیان کردن عبارات محبت آمیز کمی دشوار به نظر می‌رسد،

اما در اکثر موارد شما رابه سمت نتیجه مطلوب رهنمون خواهد ساخت: “عزیزم.. می دونی وقتی… را انجام می‌دهی، من واقعا لذت می‌برم” و یا “دوست داری برایت چه کاری انجام دهم تا احساس رضایت بیشتری پیدا کنی؟”

شاید گاهی اوقات باهم صحبت کنید، اما بازهم به نتیجه مطلوب نرسید. یکی از اشکالات گفتگوی شما سوء تفاهم و درک نادرست از نظریات یک دیگر می‌باشد. دلیل اصلی پیدایش مشکل شما دراین زمینه نیز مربوط می‌شود به عدم آگاهی هر دو طرف، از تکنیک ها و روشهای نوین مکالمه. در عده ای از فرهنگ ها، صحبت کردن یک سنت دیرینه به شمار میرود، اما متاسفانه با احتساب به زندگی ماشینی و فقدان وقت کافی،

اکثر مردم جرات خودرا برای سخن گفتن از دست داده اند. در طی فرایندی که سعی می‌کنیم نیازهای احساسی و عاطفی را همواره در دلمان و برای خودمان محفوظ نگه داریم، فشار عصبی بسیار زیادی بر روی ما وارد می‌شود که تاثیرات این تنش بعدها به صورت بد اخلاقی، تند خویی و یا حتی “تنبیه” در برابر شریک زندگی بروز میکند، افراد به خیال خود تصور می‌کنند که می‌توانند تمام تمایلات خود رابه اتکا به این روش برآورده سازند.

زمانیکه بر روی احساسات خود در پوش بگذارید، این تمایلات غریزی، به صورت خودآگاه و یا ناخودآگاه از مسیرهای دیگری خودرا نشان میدهند و نه تنها به زندگی مشترک شما آسیب وارد می سازند، بلکه موجب می‌شوند که شریک زندگی‌تان نیز به رضایت کامل نرسد و افسرده و عصبانی شده و رفته رفته، به مرور زمان علاقه خودرا نسبت بشما از دست بدهد. به طور عجیبی در چنین مواقعی همان چیزی که ازآن میترسید

و همیشه سعی میکنید تا ازآن دوری کنید، در زندگی به وقوع می پیوندد؛ و دلیل آن هم چیزی جز فقدان مکالمه میان شما دو نفر نیست. سعی کنید ابتدا با خود، و بعد هم با همسرتان روراست و صادق باشید. حداقل با این شیوه میتوانید به قلب مشکلات نشانه رفته و راههای ایجاد صمیمت را سهل الوصول تر بنمایید. این امر خود بخود شما رابه سمت برقراری رابطه جنسی مطلوب تر هدایت میکند.

راهنمای ارضا کردن شوهر برای خانم ها (آموزش کامل دانستنی های جنسی فقط افراد متاهل)

بنابر این اگر زندگی جنسی با همسر، چنگی به دل‌تان نمیزند، پیش از این که دست به هرگونه اقدامی بزنید، از خود سؤال کنید که آیا حتی برای یک‌بار شده که نیازهای خودرا با او در بین بگذارید و او دست رد به سینه شما زده باشد؟

شما می بایست گفتگوهای صداقانه دریک فضای کاملاً دوستانه و سرشار از عشق و محبت را در برنامه روزانه خود بگنجانید. با برگزار کردن جلسات گپ زدن خانوادگی، هر یک از افراد قادر میشوند که در وهله اول ارزش خود و سپس ارزش سایر افراد خانواده را درک کنند. بهتر است تصمیم قاطع بگیرید که به نمایشنامه

درام زندگی خود پایان دهید و برای یکبار هم که شده خوب زیستن را تجربه نمایید….. با بیان صادقانه تفکرات، عقاید، و احساسات، تخم محبت را در زمین زندگی مشترک بکارید…..این امر هر یک از شما را درنظر دیگری جذابتر و خواستنی تر جلوه میدهد.

بقای رابطه

تصور کنید که یک نفر بشما بگوید: “خوب چون من امشب دندان هایم را مسواک زدم، پس دیگر لزومی نمیبینم که هر شب اینکار را تکرار کنم” چه ایده وحشتناکی! پس چرا زمانیکه رابطه ما ثبت شد و خاطرجمعی خاطر حاصل پیدا کردیم که از این پس به یک دیگر تعلق داریم، از انجام خیلی از اموری که پیش از ازدواج انجام می دادیم، سرباز میزنیم؟ میتوان مثل این امر رابه بنزین درون اتومبیل تشبیه کرد. برای روشن کردن اتومبیل،

بنزین لازم است اما اگر بخواهید به آخر خط برسید باید همواره باک بنزین را پر نگه دارید، در غیر اینصورت قادر به پیمودن مسیر نخواهید بود. نمی‌توانید بگویید چون من اول راه بنزین زدم، پس دیگر لزومی نمی‌بینم که باک را مجددا پر کنم! به علاوه… چک کردن روغن اتومبیل نیز فراموش نشود….« البته اگر می‌خواهید این اتومبیل عشق تا ابد به حرکت خود ادامه دهد»

زمانی که می‌توان از بلیط های درجه یک استفاده کرد، چرا عده ای از وسایل حمل و نقل احساس و علاقه ما یک لاستیک توخالی است که با آدامس به بدنه متصل میشود؟!

عشق و علاقه نیاز به مادیات ندارد. فقط کافی است دراین راه ثبات قدم داشته باشید و نسبت به رفع مشکلات از خود همت نشان دهید. به خاطر بسپارید که این امر تنها نیاز به مقداری توجه و گفتگوی متقابل دارد، اما در صورتیکه نسبت به گفت‌وگو از خود بی توجهی نشان دهید، آنگاه تعمیر انچه از دست رفته، دشوار تر از انچه فکرش را میکنید است.

پیش از این که اتهام زدن و بهانه گیری را شروع کرده و به همسر خود بگویید: “تو هیچوقت…..”، “تو اصلاً….” و یا عبارات تهاجمی و اهانت آمیز مشابه رابه کار گیرید، چند لحظه بایستید و با صداقت کامل در مورد رابطه و همسر خود صحبت کنید. خطر پذیر باشید، ریسک کنید و گفت‌وگو رابه شخصه آغاز نمایید.

باهم، و دست در دست هم، برای التیام رابطه تلاش کنید و از امتحان کردن چیزهای جدید ترسی به دل راه ندهید. در آخر باید گفت که صمیمیت عمیق و تجربه رابطه جنسی لذت بخش نه تنها در مراتب مختلف بشما قدرت داده و جرات بشما هدیه می‌کند…. بلکه چه در اتاق خواب و چه در بیرون ازآن…..مثلاً میز آشپزخانه، حمام، اتومبیل و … از جذابیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

ارضا شدن مردان بسیار آسان تر از ارضا شدن زنان است ودر این جا انواع روشهای ارضا مردان بیان خواهد شد. ارضا مرد بدون دخول هم انجام می‌شود و یکیدیگر از روشهای ارضا شدن مردان، ارضا مرد با دست زن است.

ارگاسم چیست؟

از نظر فيزيكي،ارگاسم نوعي كاهش تنش جنسي است.به هنگام ارگاسم چندين انقباض غير ارادي در ماهيچه ها صورت مي گيرد. اين انقباض ها طی ارگاسم براي زنان در يك سوم بيروني مهبل و براي مردان در ماهيچه های لگنچه صورت مي گيرد.

ارگاسم حدود 3 تا 10 ثانيه طول مي كشد و انقباض های ماهيچه ای در فواصل كمتر از يك ثانيه صورت مي گيرد.به عبارت ديگر در مرحله ی ارگاسم حدود 3 تا 15 انقباض در ماهيچه ها صورت مي گيرد.ديگر اعضاي بدن مانند دست، به گزارش سماتک پا و صورت نيز ممكن است دچار انقباض های ماهيچه ای شوند.هنگام ارگاسم، ممكن است شما احساس تعجب، لذت، شادي يا شگفت زدگي داشته باشيد.

با ارگاسم احساس های بسياري بشما دست مي دهد كه نمي توان نسبت به درستي يا نادرستي انها قضاوت كرد. در آن هنگام ممكن است شما بخنديد و يا حتي گريه نماييد. لذت ارگاسم در افراد به اشكال مختلف نمايان مي شود كه درست و نادرست نداشته و فقط لذت آن داراي اهميت مي باشد.

ارگاسم مردان

ارگاسم در مردان-هر چند لذت ارگاسم در مردان مانند زنان مي باشد،اما شكل ظاهري ارگاسم مردان و زنان باهم تفاوت دارد.مردان قبل از رسيدن به ارگاسم،نقطه ی بدون برگشت را پشت سر مي گذارند.دراين نقطه، مردان ناگزير از انزال هستند و ديگر نمي توانند جلوي آنرا بگيرند،

در حالي كه زنان مي توانند در هر لحظه ای از وقوع ارگاسم خودداري كنند.در نقطه ی بدون برگشت، مني از داخل مجراي ادرار به سمت سر آلت پمپ شده و با جهش از مجراي ادرار خارج مي شود.مردان وقتي به ارگاسم مي رسند، ديگر نمي توانند ازآن برگردند و ناگزير از انزال هستند. بدين ترتيب ارگاسم مردان با خروج پمپ مانند مني از آلت انها همراه مي باشد كه تشخيص ارگاسم مردان را بسيار ساده مي نمايد.

در مورد مردان دو حالت انزال و ارگاسم قابل تصور است. انزال به خروج مني از مجراي آلت تناسلي و ارگاسم به انقباض های نسبتاً شديد ماهيچه ها، بويژه ماهيچه های لگنچه، گفته مي شود. شايان ذكر است كه ارگاسم مردان همواره با انزال همراه است، اما انزال انها به معناي وقوع ارگاسم نيست.

ممكن است مرد پس از قدري تحريك جنسي به انزال برسد، اما چنانچه اين انزال با انقباض ماهيچه های لگنچه همراه نباشد، ارگاسم در وي اتفاق نيفتاده است. لذا ديده مي شود كه ارگاسم و انزال در مردان هم زمان نيست.اين در حالي است كه ارگاسم و انزال در زنان هم زمان صورت مي گيرد.

راهنمای ارضا کردن شوهر برای خانم ها (آموزش کامل دانستنی های جنسی فقط افراد متاهل)

یقیناً هم زمان شدن انزال و ارگاسم براي مردان لذت بسيار شديدتري براي انها به همراه دارد.همزماني انزال و ارگاسم در مردان به طور كلي از دو راه امكان پذير مي باشد: «به تأخير انداختن انزال و انزال چند باره».هم زمان نمودن انزال و ارگاسم مردان با هر دو روش قابليت اجرايي دارد، اما بايد روشهاي صحيح انجام آنرا دانست.

انزال چند باره كه روش خوبي براي هم زمان نمودن انزال و ارگاسم مردان است و به مرور زمان باعث تأخير در اولين انزال نيز مي شود مي تواند بسيار مفيد واقع گردد.البته ميزان نعوظ و تمايل به رابطه ی جنسي مجدد در مردان، پس از اولين انزال، قدري كاهش مي يابد كه پس از چند دقيقه برطرف شده و توان نعوظ آلت تأمين مي شود.

بنابراين براي شروع مجدد رابطه، كافي است پس از اولين انزال، چند دقيقه ای بخود و آلت تناسلي خود استراحت بدهيد تا سلولها توان پرخون شدن مجدد را كسب نمايند. دراين فاصله مي توانيد به روش های مختلف همسرتان را تحريك كنيد كه چگونگي آن به خودتان بستگي دارد. طبق معمولً دومين انزال با شدت بيشتري همراه بوده و هم زمان با ارگاسم اتفاق مي افتد.

این مرحله به تحریک همسرتان و چگونه ارضا کردن مرد اختصاص دارد . بله شاید بگویید این وظیفه ی خود اوست ! بله ، اگر شما فکر می‌کنید که دریک رابطه جنسی ، هر شخص مسئول تحریک شدن خودش می‌باشد حق با شماست اما طرفین چنین رابطه ای موظفند برای تحریک یک دیگر نیز تلاش کنند .

به نظر کار ساده ای می‌رسد اما حقیقت این است که در عمل هر شخصی متفاوت از دیگران تحریک میشود . وقتی شما واقعا امیال منحصر به فرد یک دیگر را بشناسید حقیقتا از باهم بودن درکنار یک دیگر لذت خواهید برد .

کشف امیال همسرتان

کشف امیال شوهرتان چگونه است ؟

یکی از نخستین مراحل ارضا کردن مرد ، برانگیختگی می‌باشد . برای این که همان زن دلربایی باشید که شوهرتان نمیتواند در برابرش مقاومت کند ، در مورد انچه باعث تحریک او میگردد با احترام و صمیمی صحبت کنید .در هنگام صرف چای ، یا بعد از شام میتوانید درباره ی موارد این فهرست با همسرتان صحبت کنید .

هدف ما این است که دیدگاه روشنی از انچه که برای تحریک کردن او باید انجام دهید و آنچه نباید انجام دهید ، به دست آوریم . بدین ترتیب شانس این را خواهید داشت که چیزهایی که شوهرتان دوست دارد و انچه که باعث تحریک وی می‌گردد را بفهمید .

فرم معاشقه

آماده اید انچه راکه همسرتان در معاشقه و قبل ازآن دوست دارد ، بدانید ؟ از او بخواهید جاهای خالی را پر کند یا این که هر جمله رابا صدای بلند بخوانید و از او بخواهید آنرا تکمیل کند . ممکن است از پاسخ های او حيرت زده شوید ، امّا یقیناً تفریح خوبی برایتان خواهد بود !

۱ – جائی راکه دوست دارم همسرم آنجا را ببوسد : ***…
۲ – آواز یا موسیقی که واقعاً مرا سرحال می‌کند : ***…
۳ – وقتی همسرم ***.. میپوشد نمی‌توانم چشم از او بردارم .
۴ – بهترین قسمت بدن همسرم : ***..
۵ – شاید مسخره به نظر برسد ، امّا وقتی همسرم ***. ، من از شدّت تحریک دیوانه می‌شوم !

چک لیست تحریک

حالا که تصمیم دارید اولویّت های جنسی خودرا با یک دیگر در بین بگذارید ، از شوهرتان بخواهید قسمت های مربوط به خودرا علامت بزند . می‌توانید این موارد را تک تک نیز بپرسید و حتی از کاغذ و قلم نیز استفاده نکنید .

گزینه های زیر مرا برای رابطه جنسی با همسرم سرحال می‌کند :

*** در آغوش گرفتن همسرم
*** رقصیدن با همسرم
*** گذراندن یک غروب عاشقانه با همسرم

*** ارتباط با همسرم به روش غیر جنسی « آشپزی با یک دیگر ، گفت و گو ، نوشیدن آبمیوه در مرکز خرید ، باهم در پارک قدم زدن ، و غیره »

*** این که بدانم همسرم حال و حوصله معاشقه دارد .
*** وقتی همسرم بدن مرا می بوسد « شانه ها ، گردن ، شکم ، و غیره »
*** فقط فکر این که با همسرم در تختخواب باشم .
*** ماساژ دادن بدن همسرم .
*** این که همسرم پشت مرا ماساژ دهد .
*** برهنه دیدن همسرم
*** حمام کردن با همسرم
*** گفتن امیال جنسی ام با او
*** این که ببینم همسرم تحریک شده و هیجان زده است .
*** احساس کردن بدن همسرم درکنار خود
*** شنیدن ” کلمات تحریک کننده ” از جانب همسرم
*** بوسیدن همسرم
*** لمس کردن سینه های همسرم
*** لمس کردن آلت تناسلی همسرم
*** لمس شدن یا تحریک شدن آلتم توسط دست همسرم
*** لمس شدن یا تحریک شدن آلتم توسط دهان همسرم
*** تقریبا همه ی چیز

راهنمای ارضا کردن شوهر برای خانم ها «آموزش کامل دانستنی های جنسی فقط افراد متاهل»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار