تبلیغات

شیرینی‌های کوچک همراه با خامه و مربا

مدتی بود که مطلبی را منتشر نکرده بودیم امروز در اولین روز بهار ، دستور پخت یک شیرینی خوشمزه را آماده کرده ایم.

این بچه شیرینی‌های خوشگل می‌توانند همراه با یک چای عصرگاهی عالی باشند.

مواد لازم برای 8 نفر دو و نیم لیوان آرد پف کننده1 قاشق سوپ‌خوری پودر شکر80 گرم کره، ورقه ورقه شدهیک لیوان شیرمربای توت‌فرنگی و خامۀ غلیظ برای سرو کردن دستورالعمل

قدم اول: حرارت فر را روی 220 درجه سانتی‌گراد قرار دهید. یک ظرف 22 سانتی‌متری پخت کیک با عمق 7.5 سانتی‌متر را چرب کنید. در یک کاسه آرد و شکر را با هم ترکیب کنید. با استفاده از نوک انگشتان، کرۀ خود را داخل ترکیب آرد خود بکنید.

قدم دوم: در وسط این ترکیب یک گودال ایجاد کنید. شیر را در آن بریزید. سپس به آرامی ترکیب را هم بزنید تا یک خمیر یکدست بدست آورید.

قدم سوم: خمیر خود را به صورت شیرینی‌های دایره‌ای 4.5 سانتی در آورید. سپس باقی‌مانده‌ها را دوباره ترکیب کرده و شیرینی درست کنید. تا زمانی که 20 قطعه شیرینی داشته باشید. این شیرینی‌ها را درون ظرف پخت خود قرار دهید. کمی آرد اضافی بروی آنها بریزید. برای 10 تا 12 دقیقه بپزید تا طلائی رنگ شوند. سپس ظرف را از فر خارج کرده و برای 5 دقیقه بگذارید تا خنک شود. سپس شیرینی‌ها را درون یک حولۀ تمیز قرار داده تا گرم باقی بمانند و همراه با خامه و مربا آنها را سرو کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار