تبلیغات

آموزش کامل ارضا کردن زنان در رابطه زناشویی (فقط افراد متاهل)

آموزش کامل ارضا کردن زنان در رابطه زناشویی (فقط افراد متاهل) آموزش کامل ارضا کردن زنان در رابطه زناشویی 

اگر میخواهید در رابطه زناشویی سنگ تمام بگذارید و همسرتان را ارضا کنید می توانید نکات ارئه شده دراین پست رابه کار بگیرید. 

آموزش کامل ارضا کردن زنان در رابطه زناشویی (فقط افراد متاهل)

ارضا نشدن و عدم ارگاسم

نداشتن ارگاسم همیشه با سرد مزاجی همراه نیست. تعداد زیادی از زن ها علیرغم نداشتن ارگاسم از رابطه جنسی لذت می‌برند. سرد مزاجی حقیقی حالتی است که در آن هیچ پاسخ به هیچ نوع تحریک جنسی ودر هیچ شرایطی وجود ندارد.زنی که فقط از راه تحریک کلیتوریس به ارگاسم میرسد

نه تنها سرد مزاج نیست بلکه گاهی ممکن است از لحاظ جنسی خیلی هم فعال باشد ولی شریک جنسی او باید بداند که چگونه وی را ارضا کند. ممکن است خانمی در ارتباط با یک مرد به ارگاسم نرسد در حالی‌که مرد دیگری بتواند وی را به ارگاسم برساند. در اینصورت دیگر نمیتوان گفت که او به سرد مزاجی مبتلاست.

با وجود آن که مقالات زیادی در مورد ارگاسم زنان وجود دارد ولی هنوز دانش ما دراین زمینه ناقص است. در بدن زن نقاط حساس زیادی وجود دارد که تحریک مناسب انها رسیدن به ارگاسم را ممکن می سازد.کلیتوریس نقش مهمی در رسیدن به ارگاسم داشته و حتی قبل از بلوغ نیز می تواند تحریک کننده باشد. التهاب کلیتوریس در اثر استمناء یا بعد از یائسگی بخاطر کمبود هورمون استروژن می تواند مانع از نقش مهم آن در ارگاسم شود.

آموزش کامل ارضا کردن زنان در رابطه زناشویی (فقط افراد متاهل)

بعد از کلیتوریس اندام هاي جنسی مجاور آن مانند قسمت داخلی لب هاي کوچک و زیر شکم نقش مهمی در تحریک جنسی و ارگاسم دارند. مقعد نیز نقش تحریک کنندگی زیادی دارد.طبق معمول” سینه ها به کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم کمک می نمایند. بوسیدن سینه، مالش آلت به آن می تواند موجب ارگاسم در بعضی خانم ها شود.

در بعضی تحقیقات عنوان شده که علت به ارگاسم نرسیدن زن ازطریق واژن فقدان گیرنده هاي حسی در دیواره واژن است. ولی بیاد داشته باشید که همیشه در دیواره قدامی واژن در مسیر پیشابراه یک نقطه بسیار حساس و تحریک کننده«نقطه جی»وجود دارد.

حتی در زنانی که از طریق واژن به ارگاسم میرسند نیز تحریک این نقطه با انگشت بسیار آسان و اثربخش است. این نقطه حساس در داخل واژن و بر دیواره قدامی قرار دارد و هنگام ارگاسم مانند یک کیست کوچک زیر دست لمس می‌شود و بعد ازآن بحالت اولیه برمی گردد. بعد از عمل جراحی خارج سازی رحم ممکن است به دلیل قطع شدن قسمتی از دیواره قدامی واژن سرد مزاجی بوجود بیاید. رحم و گردن رحم هیچ نقشی در ارگاسم ندارند.

در اطراف مدخل واژن غده هایي بنام غده بارتولین وجود دارند که مواد لیزکننده برای تسهیل نزدیکی ترشح می نمایند. گاهی ترشح این غدد بسیار زیاد بوده و به اشتباه اینگونه تعبیر میشود که زن ها هم مثل مردها در حالت ارگاسم به انزال می‌رسند.

گاهی هم در موقع ارگاسم مایعی با فشار زیاد از پیشابراه خارج می‌شود.تجزیه این ماده در آزمایشگاه نشان داده که این ماده ادرار نبوده و همان ترشحات غدد داخل پیشابراه است.شدت ارگاسم به عامل ایجاد کننده آن بستگی دارد. طبق معمول” معاشقه دهانی به ارگاسم کامل منجرمی شود. هرچه شدت ارگاسم بیشتر باشد زن زودتر قابلیت تحریک جنسی مجدد را خواهد داشت.

زمان تحریک پذیری جنسی نیز در زنان متفاوت است.عده اي بهنگام تخمک گذاری«روزچهاردهم دوره ماهانه» و عده اي هم در ایام قاعدگی بیشترین میل جنسی را دارند. گروه اخیر بیشترین تنش جنسی را در ایام خون ریزی ماهیانه دارند.
وضعیت انجام نزدیکی نیز نقش مهمی در ارگاسم خانم ها دارد. طبق معمول” در حالتی که زن در بالا باشد به علت زاویه ورود آلت مرد به واژن و برخورد آن با دیواره قدامی بهتر باعث ارگاسم میشود.

آموزش کامل ارضا کردن زنان در رابطه زناشویی (فقط افراد متاهل)

کدام حالت نزدیکی برای ارگاسم مناسب تر است

نزدیکی ازپشت در حالت سجده یا در کنارهم به علت تماس مناسب نوک آلت مرد با دیواره قدامی زن از مناسبترین حالت هاي نزدیکی برای رسیدن به ارگاسم می باشد.شرایط روحی نیز عامل مهمی در احساس رضایت جنسی و رسیدن به ارگاسم محسوب می‌شود.گاهی حتی چند جمله عاشقانه و محبت آمیز می تواند باعث ارگاسم شود.

چوچوله یا کلیتوریس « Clitoris »

گاهی پیدا کردن چوچوله «کلیتوریس « Clitoris » » برای خود زن یا فردی که در حال امیزش با اوست مشکل است زیرا گاه کاملا در جوف لبهای بزرگ فرج پوشیده شده و به اصطلاح در زیر سقف ان مخفی است « البته در هرحال نوک ان تا حدی بیرون است » . چوچوله در جریان تحریکات جنسی بزرگ میشود و بافت آن از همان بافت عمامه چول مردان است.

ضمنا فقط ۴% از کل جسم چوچوله در خارج ازبدن زن قرار دارد بنابر این نسبت به آلت مرد کوچک تر می‌نماید و دارای لوله مدور هم نیست و فقط به در آمیزش لذت جنسی را بیشتر میکند ودر هنگام تحریک زن پر از خون می‌شود و حالت سفتی بخود می‌گیرد.ضمنا هیچ عضو جنسی در مردان به حساسیت چوچوله وجود ندارد. چوچوله توسط کلاهکی « Clitoris hood » پوشیده میشود.

سعی کنید کلیتوریس رابا نوازش ملایم، تحریک کنید. بخاطر داشته باشید که بیشترین تعداد اعصاب حسی در منطقه اطراف کلیتوریس و لبه جلویی منطقه شرمگاهی جمع شده است.

نقطه جی را پیداکنید –تحریک این نقطه می تواند باعث رسیدن زنان به اوج لذت جنسی شود. نقطه جی طبق معمول در منطقه جلویی دیواره واژن بین ورودی و گلوگاه آن قرار دارد. شما می توانید از انگشتان خود برای تحریک منطقه جلویی واژن استفاده کنید ودر حین رابطه جنسی بهترین راه برای تحریک نقطه جی وارد کردن آلت تناسلی از پشت می باشد. اگر نقطه جی‌ و کلیتوریس هم زمان باهم تحریک شوند، همسر شما حتماً به اوج لذت جنسی خواهد رسید.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که دختران و زنان چگونه ارضا می‌شوند؟ اگر تازه نامزد کرده‌اید و میخواهید یک دختر که قرار است همسر آینده تان باشد را ارضا کنید باید بدانید که دختر چگونه ارضا می‌شود؟ دراین پست روشهای ارضا کردن دختر بیان خواهد شد.

روش های ارضا کردن خانم ها

امیدواریم دوران نامزدی شیرینی داشته باشید.اگر قصد ارضای بدون دخول و یا پاره نشدن پرده بکارت را دارید ودر دوران نامزدی هستید میتوانید از انگشت در تحریک این قسمتها و به ارگاسم رساندن همسر خود استفاده کنید.اگر مردان با همان سکس بدون دخول یعنی مالیدن سینه و دیگر قسمتهای بدن زن که باعث تحریک خود آنها هم میشود

آموزش کامل ارضا کردن زنان در رابطه زناشویی (فقط افراد متاهل)

ارضا نشدند می‌توانند به جای دخول از مالش آلت خود توسط همسر و نیز مالیدن آلت مخصوصا سر آلت به قسمتهای مختلف بدن همسر غیر از دستگاه تناسلی به انزال برسند.البته به نظر بنده احتیاجی به مالش آلت هم نیست و مرد با همان ملامسه بدن همسرش ارضاء خواهد شد و به انزال خواهد رسید. نکته دیگر این که در دوران نامزدی سعی در ارضا شدن نکنید! مخصوصا آقایان. بیشتر سعی کنید با معاشقه ارضا شوید و معاشقه ي طولانی داشته باشید.

متاسفانه در چنین مواقعی پسرها از روی فیلم هاي پورنو تقلید میکنند و همیشه سعی میکنند دختر را وادار به سکس دهانی کنند. حتی به دروغ به دخترها میگویند که منی با وجود نجس بودن دارای خواص هست و حتی برای پوست مفید است و…هم سکس دهانی و هم سکس مقعدی بخاطر این که زن ها از این نوع کينه دارند ودر سکس دهانی منی نجس است

و آلت و مقعد هم که درد و خون ریزی و…. وجود دارد در اسلام حرام شده است. اطراف آلت مرد مو رشد میکند و عرق هم که هست فکر کنید چقدر میکروب میتواند در آن قسمت وجود داشته باشد؟!

در مالش آلت مرد برای به انزال رسیدن میتوانید با کف صابون آلت را خیس کنید و زن با دست به‌ صورت حلقه اطراف آلت مرد را بگیرد و با مالش و به‌ صورت حلقه دور آلت بالا و پایین کند تا مرد ارضا شود که البته در هنگام بالا آمدن حتماً دست به سر آلت تماس پیدا کند. اینکار بهتر است خیلی کم و بندرت صورت گیرد ولی بازهم تاکید می کنم در دوران نامزدی در پی ارضاء شدن از طریق معاشقه باشید تا ارضاء شدن با سکس!

در دوران نامزدی سعی شود بیشتر از طریق ماساژ و ملامسه ارضا شوید نه دخول! چون خطر حاملگی هست و مواردی بوده که کاندوم پاره شده و شخص دیر متوجه شده یا نتوانسته از روش “جلوگیري اورژانس پس مقاربت” استفاده کند و…برای رسیدن به ارگاسم و نیز پاره نشدن بکارت فقط میتوانید از روش اول یعنی تحریک چوچوله«کلیتوریس» استفاده کنید.

زنها بسته به محل تحریک دو نوع ارگاسم دارند

نوع اول ارگاسم بوسیله تحریک کلیتوریس است که شایع می باشد.دراین روش کلیتوریس باید با لمس تحریک شود.نوع دوم ارگاسم از طریق واژن می باشد.این نوع ارگاسم از طریق فشار«طبق معمول”فشار نوک آلت مرد» روی نقطه جی ایجاد می‌گردد.

نقطه جی در دیواره قدامی واژن در فاصله حدود ۲ اینچی از مدخل آن قرار دارد. در احساس این دو نوع ارگاسم تفاوت زیادی وجود داردکه شایدبه علت تفاوت عصب گیری کلیتوریس با نقطه جی باشد .

آموزش کامل ارضا کردن زنان در رابطه زناشویی (فقط افراد متاهل)

نقطه جی «G-Spot»

جی اسپات توی مهبل« تقریبا دو سوم راه» واقع شده. برای یک زن یا دختر کمی مشکل است که با انگشت خودش به این مرکز برسد و بهترین کار این است که شریک جنسی با انگشت یا آلت تناسلیش تحریک جی اسپات را انجام دهد. تحریک این مرکز به ارگاسم« اوج لذت جنسی» در اکثر زنان منجر میشود. طوریکه در بعضی زنان مایعی ازآن ترشح میشود.

در باره این مایع نظرات متفاوتی بیان میشود.بعضی ها میگویند که همان ادرار است و بعضی آن را شبیه مایعی می‌دانند که از پروستات مردان تولید میشود .نقطه جی در واژن در دیواره قدامی «دیواره جلویی » واژن ودر عمق تقریبی دو سوم آن قرار گرفته است. بافت این نقطه در موقع لمس حالتی نرم و اسفنجی ودر عین حال کمی چروک خورده تر «مانند آدامس جویده» از باقی دیواره دارد.

یافتن این نقطه: اگر زن روی کمر دراز بکشد با داخل کردن انگشت میانی یا اشاره «که اینکار رابه دلیل موقعیتی ورود، شخص دیگر بهتر از خود زن میتواند انجام دهد» داخل واژن به طوریکه کف دست رو به بالا باشد؛ با حرکت خم کردن انگشت به سمت جلو مانند علامت بیا «Come Here Gesture» میتوان این نقطه را یافت و تحریک کرد. تقریبا ورود دو بند انگشت برای تحریک این نقطه کافیست.

لازم به ذکر است که همه ی خانم ها دارای این نقطه نمی باشند. اما خانمهایی که دارای این نقطه هستند لذت بسیار زیادی رابا تحریک این نقطه می‌توانند تجربه نمایید که بسیار متفاوت از باقی دیواره واژن خواهد بود. ممکن است در موقع دخول آلت تناسلی مرد به داخل واژن زن، در صورتی که جهت ورود آلت به گونه اي باشد که آلت این نقطه را لمس کند لذت زن در حین نزدیکی بیشتر خواهد بود.

ضمن آنکه با فشار کف دست روی بخش فوقانی برجستگی بالایی آلت تناسلی زن «Pubic Area» در زمانی که آلت تناسلی داخل واژن می باشد و عمل نزدیکی در حال انجام است، لذت زیادی را برای زن به همراه خواهد داشت.

نقطه G کجاست؟

اگر داشته باشید، نقطه G ۲/۵ تا ۵ سانتیمتر داخل واژن روی دیواره جلویی قرار دارد. باید بتوانید با انگشت آن را حس کنید. اگر از نظر جنسی تحریک نشوید یعنی بزرگ‌تر از یک نخودفرنگی نیست. اما اگر تحریک شدید، یعنی اندازه آن بزرگ‌تر از این است.

نقطه G بیشتر از این که یک نقطه باشد، یک محل خاص است. اگر میخواهید بررسی کنید و ببینید که شما هم این نقطه را دارید یا نه، باید به دنبال یک محل زبر و تقریبا گردوشکل باشید که نسبت به بقیه سطح واژن که صاف و نرم است متفاوت است.

آموزش کامل ارضا کردن زنان در رابطه زناشویی (فقط افراد متاهل)

نقطه G چیست؟

برای خیلی از خانم ها، نقطه G ناحیه اي بسیار حساس و تحرک کننده است که ساعتها به آنها لذت میدهد. برای خیلی هاي دیگر نقطه اي برآمده در واژن است که اگر بیش از اندازه دستکاری شود فرد احساس میکند که نیاز دارد به دستشویی برود. خیلی از خانم ها هیچ حسی دراین نقطه احساس نمی‌کنند و خیلی ها هم اصلاً این نقطه را در واژن خود ندارند.

تئوری هاي مختلفی درمورد این که نقطه G واقعاً چیست، وجود دارد. یک دیدگاه این است که نقطه G محل بافت پروستات درست مثل پروستات در آقایان است. نبود کروموزوم Y در جنین در حال رشد مونث، سلولها را در محلی مشابه یعنی در همان نقطه G کنار می‌گذارد. متخصصین دیگری با تئوری پروستات هم عقیده هستند اما آن را بیشتر توضیح میدهند و میگویند این تنها دلیل حساس بودن این نقطه نیست.

آنها به چوچوله و مجرای پیشاب به عنوان منابع لذت دیگر اشاره میکنند که هردو آنها را میتوان با دیواره جلویی واژن تحریک کرد. بهمین دلیل محل هاي زیادی برای ارضاء جنسی وجود دارد و دیگری نیازی به گشتن دنبال نقطه G نیست.

متخصص دیگری که نخستین بار نقطه G رابه اطلاع عموم رسانید اخیراً استفاده دیگری برای آن کشف کرده است. او در تحقیقات خود نشان داده است که تحریک کردن نقطه G می تواند آستانه درد را تا ۴۷% بالا ببرد. اگر محرک موجب تحریک جنسی فرد شود، آستانه درد تا ۸۴% بالا می‌رود، و ۱۰۷% روی ارگاسم تاثیر دارد. فرضیه او این است که این نقطه حساس یکی از مسکن هاي طبیعی طبیعت برای زایمان و وضع حمل است.

با همه ی این حرفها هنوز کسی دقیقاً نمی‌داند نقطه G چیست اما مسئله مهم این است که ببینید شما این نقطه را دارید یا نه.

آموزش کامل ارضا کردن زنان در رابطه زناشویی (فقط افراد متاهل)

با انچه باید کرد؟

وقتی فهمیدید که شما این نقطه را دارید یا نه، باید کشف کنید که آیا این نقطه می تواند بشما لذت بدهد یا برایتان آزاردهنده است. مالیدن طبق معمولً بهترین راه برای تحریک آن است.

طبق معمولً توصیه میشود که انگشت سبابه تان را تا بند انگشت دوم وارد کنید و نقطه مورد نظر رابا حرکت رو به جلو به سمت دیواره جلویی بکشید. باید امتحان کنید و ببینید که حرکتتان چگونه باشد که بیشترین لذت رابه شما بدهد. مهم این است که از نظر جنسی تحریک شوید. شایان ذکر است که حساسیت به این نقطه در روزهای مختلف ماه متفاوت است.

در طی این تحریک، نخستین حسی که بشما دست می‌دهد این است که به دستشویی بروید. شاید به این دلیل است که نقطه G روی دیواره جلویی است و به مثانه تان شما فشار وارد میشود. بهتر است اول مثانه تان را خالی کنید و بعد اینکار را امتحان کنید. چند بار اول کمی برایتان عجیب خواهد بود اما مطمئن باشید که ارزشش را دارد.

حس کردن آن در طول رابطه جنسی

برحسب اندازه و محل دقیق نقطه G این احتمال وجود دارد که در طول رابطه جنسی آن را حس کنید یا نکنید. اگر لگنتان بلند شود احتمالاً می توانید آن را حس کنید.راه دیگر حس کردن آن این است که در حالت ایستاده خم شوید و اجازه بدهید که آلت جنسی از پشت وارد واژن شود.

انزال خانم ها

خیلی از خانم ها میگویند که وقتی نقطه G را تحریک میکنند، انزال پیدا میکنند. تحقیقات نشان داده است که تقریبا ۱۰ درصد از خانم ها طی ارگاسم یا تحریک جنسی بین ۹ تا ۹۰۰ میلی لیتر مایع از مجرای پیشاب خارج میکنند. گروهی از دانشمندان روی عده اي از این مایعات آزمایش کردند و متوجه آنزیم هاي پروستاتیک شدند و به این تئوری رسیدند که نقطه G تقریبا مشابه پروستات در آقایان است.

اما گروهی دیگر با آزمایش روی این مایع گفتند که خیلی شبیه به ادرار است. آخرین تفکرات دراین رابطه این است که این مایع نوعی دیگر از ادرار است که با تحریک جنسی تغییرات شیمیایی در آن رخ میدهد. تحقیقات دراین زمینه ادامه دارد.

یکیدیگر از شخصیت

یادتان باشد همه ی ما خاص هستیم. ممکن است شما نقطه G را داشته باشید یا نداشته باشید. اگر می‌خواهید این مسئله را کشف کنید، اگر متوجه شدید که این نقطه را ندارید فکر نکنید که دنیا به آخر رسیده است. راه هاي خیلی زیادی برای لذت بردن از رابطه جنسی وجود دارد و نقطه G فقط یکی از آنهاست.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار