تبلیغات

ستاره استقلال بر سر دو راهی

اوضاع پای امید ابراهیمی حکم ایستادن بر لبه تیغ را دارد. او در دیدار با ذوب‌آهن آسیب دید ولی با همان وضعیت تا پایان در زمین ماند و با غیرت در خدمت تیمش بود.


هافبک دفاعی استقلال که در روزهای پایانی هفته گذشته اخبار نگران کننده‌ای درباره شرایط آسیب‌دیدگی‌‌اش منتشر می‌شد ته دل همه استقلالی‌ها و البته کی‌روش در تیم ملی را خالی کرد. اینکه فرمانده وینفرد شفر به بازی سه‌شنبه در تهران مقابل ذوب‌آهن می‌رسد یا نه (!) ظاهراً مشخص شده ولی موضوع مهمتر این است که امید ابراهیمی دوست ندارد با ریسک به میدان برگردد. او که دور قبل جام جهانی‌ را هم به خاطر اختلاف نظر زلاتکو کرانچار با کی‌روش از دست داد تا بختیار رحمانی به جای او راهی برزیل شود، حالا با تکرار دوباره کابوس تماشای جام جهانی‌ از خانه مواجه شده است. یکی از نزدیکان کادر فنی استقلال در این ارتباط به خبرورزشی گفت: «شفر به شدت به وجود ابراهیمی در دیدار برگشت نیاز دارد و می‌خواهد هرطور شده او در دیدار برگشت در آزادی به میدان برود ولی کادر پزشکی استقلال هنوز جواب قطعی در این باره را نداده است». البته شنیدیم جواب قطعی کادر پزشکی استقلال به خاطر مصدومیت ابراهیمی نیست چراکه مشکل او برطرف شده و می‌تواند در دیدار با ذوب‌آهن به میدان برود ولی این حضور همراه با ریسکی است که ظاهراً ابراهیمی درباره‌‌اش با مسئول اول کادر پزشکی استقلال حرف زده است. او متوجه شده استخوان مچ و کف پایش نه شکسته و نه حتی مو برداشته است. در واقع استخوان پای ابراهیمی هیچ آسیبی از این نظر ندارد بلکه دچار ضرب‌دیدگی با شدت بالا شده است. یکی از اعضای ارشد کادر پزشکی استقلال در این باره به خبرورزشی گفت: «وضعیت امید طوری است که بازی کردن در دیدار این هفته او را بر سر دوراهی تیم باشگاهی و ملی قرار داده است. از یکسو ممکن است او 90 دقیقه به میدان برود و هیچ مشکلی هم برایش به وجود نیاید و از طرفی این احتمال هست که او بعد از 90 دقیقه متوجه شود صدمه جدی به استخوان مچ یا کف پایش وارد شده و از یک جهت حتی این امکان وجود دارد که با یک برخورد شدید او به مدت دو ماه از میادین دور شده و رؤیای رفتن به جام جهانی‌ را برای دومین بار از دست بدهد!». ناگفته نماند ابراهیمی هر روز به کلینیک می‌رود و روز گذشته هم یک نوبت (صبح) با دستگاه‌های مخصوص کار کرد تا مچش را تقویت کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار