تبلیغات

اعدام برای پسر ناخلف که مادرش را کشت / دادگاه تهران صادر کرد

پسری که در دعوا با برادرش ، مادرش را کشته بود دیروز با حکم قضایی به قصاص، زندان و پرداخت دیه محکوم شد.

به گزارش صبحانه،رسیدگی به این پرونده از مرداد ماه سال 95 به‌دنبال درگیری خونین دو برادر در خانه موروثی در دماوند در دستور کار پلیس Police قرار گرفت. شواهد نشان می داد درگیری 2 برادر به خون کشیده شده و در این میان مادرشان کشته شده است. پلیس به خانه موروثی رفت و با جنازه زن سالخورده که با ضربه چاقو به پهلویش از پا در آمده بود روبه رو شد.

حسین 44 ساله به قتل Murder اشتباهی مادرش در درعوای خانوادگی اعتراف کرد و به بازسازی صحنه جرم Crime پرداخت. وی مدتی پیش در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی Judge توکلی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد. در آن جلسه دو خواهر و یک برادر متهم برایش قصاص خواستند.

برادر بزرگ حسین به قضات دادگاه گفت: برادرم همیشه عصبی و خشمگین بود. او به خاطر خانه موروثی پدرمان همیشه با من و دو خواهرم دعوا داشت. آن روز به خانه مادرمان آمد و وقتی با من روبه رو شد بار دیگر حرف های گذشته را پیش کشید. برادرم همیشه فکر می کرد من و دو خواهرم سرش کلاه گذاشته ایم و ارثیه پدری را مساوی تقسیم نکرده ایم. حسین که عصبانی بود شیشه های پنجره را شکست و با چاقو به من حمله کرد. همان موقع مادرمان برای میانجگری وارد دعوا شد اما حسین با چاقو به پلوی مادرمان زد.

به دنبال اظهارات این مرد متهم به دفاع پرداخت و گفت: باور کنید قصد کشتن Killing مادرمان را نداشتم. مدتی بود از کار بیکار شده بودم. به همین خاطر داروهای ضد تشنجم را مصرف نمی کردم و حال طبیعی نداشتم.همسرم هم قهر کرده و دو پسر نوجوانم را رها کرده بود و به خانه پدرش رفته بود به همین خاطر به شدت تحت فشار عصبی بودم.

وی در حالی که اشک می ریخت ادامه داد:آن روز وقتی با برادرم درگیر شدم برای ترساندن او چاقو کشیدم اما نمی دانم چطور شد که چاقو اشتباهی به پهلوی مادرم فرور فت. من پشیمانم و تقاضای بخشش دارم.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و دیروز با توجه به مدرک های موجود در پرونده حسین را به قصاص،پرداخت دیه و یکسال زندان Prison به خاطر ضرب و جرح عمدی و تخریب خانه موروثی محکوم کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار