تبلیغات

وقتی نوعروس دستگیر شد، داماد راز سیم کارت مخفی او را فهمید

دختر جوان تازه ازدواج کرده، پس از اطلاع شوهر از نامزد قبلی‌اش و همچنین اشتباهات خواهرش که سیمکارت او را در دست دارد، زندگیش متزلزل می‌شود.

به گزارش صبحانه،دختر جوان تازه ازدواج کرده، پس از اطلاع شوهر از نامزد قبلی‌اش و همچنین اشتباهات خواهرش که سیمکارت او را در دست دارد، زندگیش متزلزل می‌شود.

انگار دنیا را روی سرم آوار کرده بودند؛ باور نمی‌کردم چه اتفاقی افتاده است! می‌ترسیدم شوهرم بفهمد و زندگی‌ام خراب شود. من از روز اول بدشانسی آوردم؛ بعد از عقدکنان‌مان، همسرم متوجه شد پسر یکی از اقوام خواستگارم بوده است و بعد از آن، سختگیری‌های عذاب‌آور و غیرمنطقی‌اش با من شروع شد.

اجازه نمی‌داد با هیچ‌کدام از اقوام رفت‌ و آمد کنم. خانواده‌ام درباره این طرز برخوردش شاکی شده بودند‌؛ اما به‌خاطر حفظ آبروی‌مان چیزی نمی‌گفتند. ازطرفی چون به خواستگار قبلی‌ام جواب رد داده بودم، سعی می‌کردیم طوری وانمود کنیم که هیچ مشکلی وجود ندارد.

با برگزاری جشنی کوچک، زندگی مشترک‌مان را شروع کردیم. تازه داشتم یک نفس راحت می‌کشیدم که به‌خاطر ندانم‌کاری خواهرم، زندگیم بر باد رفت! پارسال یک سیم‌کارت اضافی داشتم که به او دادم و بعد متوجه شدم با عکس‌های غیراخلاقی به عضویت شبکه‌های اجتماعی درآمده است. از این ماجرا نیز خبر نداشتم و نمی‌دانستم که از طریق خط تلفن‌همراه من، برای دیگران ایجاد مزاحمت می‌کند. متاسفانه با اعلام شکایت 2 نفر، پلیس من را به عنوان مالک سیم‌کارت شناسایی کرد!

سخن کارشناس

رئیس مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی در این‌باره، می‌گوید: امروزه باتوجه به گسترش سرعت انتقال اخبار و اطلاعات، انسانها نیز نیازمند گسترش و توسعه آگاهی و اطلاعات خود هستند.

دکتر سیدمجید موسوی‌راد می‌افزاید: گاهی افراد تصور می‌کنند که اطلاعات آنها در این رابطه زیاد است؛ به عنوان مثال شاید یک نفر راننده خوبی باشد، ولی تعمیرکار خوبی نباشد؛ بنابراین هرچه در این شرایط کنونی همزمان با شرایط و تحولات اجتماعی پیش می‌رویم، نیازمند احتیاط و اقدامات پیشگیرانه دقیق‌تری هستیم.

وی ادامه می‌دهد: درست است که در دنیای مجازی و پرسرعت اطلاعات قرار داریم، اما نباید در دنیای بی‌قانونی و ناآگاهی، گرفتار ضعف دانش خود شویم.

موسوی‌راد اضافه می‌کند: بنابر اصل محافظت از خود در عصر اطلاعات، باید حتی نسبت به بستگان نزدیک با احتیاط برخورد کنیم و مراقب باشیم که اعتماد بیش از حد ما سبب مشکلات بعدی برای‌مان نشود.

وی همچنین تاکید می‌کند: صداقت داشتن قبل از تشکیل زندگی، بهترین گزینه برای رهایی از پیش‌آمدهای ناخواسته بعد از ازدوج است؛ اینکه اگر این خانم از ابتدا موضوع نامزدی قبلی خود را پیش از زندگی مشترک با همسرش بیان می‌کرد، شاید هیچگاه دچار چنین سوءظنی از جانب شوهرش نمی‌شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار