تبلیغات

خیز پیام‌رسان‌های خارجی برای پرکردن جای خالی تلگرام در ایران

یک رسانه اوکراینی نوشت: برخی پیام‌رسان‌های خارجی با برخی شرکت‌های ایرانی مذاکره داشته و برای پرکردن جای خالی تلگرام تلاش‌هایی کرده اند.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی میدل‌ایست‌پالیتیک، با گذشت چند روز از کاهش خدمات تلگرام در ایران، کاربران ایرانی اندک‌اندک به دنبال یافتن جایگزینی مناسب برای این پیام‌رسان هستند.این وب سایت اوکراینی خاطرنشان کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد علاوه بر چند پیام‌رسان داخلی، برخی پیام‌رسان‌های خارجی هم برای پر کردن جای خالی تلگرام دورخیز بلندی را آغاز کرده‌اند.این گزارش می‌افزاید: تم‌تم‌ و دیالوگ از روسیه و وی‌چت از چین، فعال‌تر از بقیه ظاهر شده و تلاش‌های جدی و عملیاتی خود را کلید زده‌اند و به ظاهر با برخی شرکت‌های ایرانی هم مذاکراتی داشته‌اند. این گزارش‌ها در حالی منتشر می‌شود که طبق آمارها، گرایش مردم به پیام‌رسان‌های داخلی نسبت به پیام‌رسان‌های مشابه خارجی به‌رغم وجود مشکلات در کاربری آن ها، طی هفته‌های اخیر، رکورد رشد بی‌سابقه‌ای را ثبت کرده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار