تبلیغات

لیگ اروپا/ اتلتیکومادرید با درخشش گریزمان قهرمانی را جشن گرفت

تیم مادریدی با برتری در لیون برای سومین بار قهرمان لیگ اروپا شد.


تیم اتلتیکومادرید با برتری 3 بر صفر مقابل المپیک مارسی در بازی نهایی رقابت‌های لیگ اروپا برای سومین بار فاتح این جام شد.
بازی با تعادل نسبی آغاز شد اما اشتباه مدافع مارسی گل گریزمان در دقیقه 21 برای اتلتیکو را در پی داشت تا این بازیکن برای اولین بار در ورزشگاه لیون گل بزند. خروج دیمیتری پایت، مهاجم طراح مارسی در دقیقه 32 به دلیل مصدومیت بر مصائب مارسی افزود. اشک‌های او در لحظه خروج، هواداران تیم فرانسوی را تحت تاثیر قرار داد.در نهایت نیمه اول یک بر صفر به پایان رسید. اتلتیکو در نیمه دوم بر جریان بازی تسلط داشت و باز هم توسط گریزمان در دقیقه 49 به گل رسید. در ادامه، تیم مادریدی بازی را کنترل کرد و توسط کاپیتان گابی در دقیقه 88 به گل سوم رسید. مارسی با وجود لرزاندن تیر دروازه رقیب گلی نزد. در نهایت با به صدا درآمدن سوت پایان، اتلتیکومادرید با 3 گل برای سومین بار پس از فصول 2010-2009 و 2012-2011 بر جام لیگ اروپا بوسه زد و مارسی برای سومین بار در فینال این‌ رقابت‌ها شکست خورد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار