تبلیغات

ماجرای عجیب افتتاح استخر با کت‌وشلوار +عکس

طی روزهای گذشته تصویری از ۲ مسئول در استان فارس منتشر شد که هر دو با کت و شلوار در استخر شنا می‌کردند در فضای مجازی منتشر شد.

ماجرای عجیب افتتاح استخر با کت‌وشلوار +عکسبه گزارش صبحانه، تصویری در دو روز گذشته با عنوان «شیوه عجیب افتتاح استخر در استان فارس!» و «افتتاح استخر با کت و شلوار» در فضای مجازی منتشر شد که بازتاب فراوانی داشت، اما واقعیت این ماجرا چیست؟

«شایعه»

طی روز‌های گذشته تصویری از ۲ مسئول در استان فارس منتشر شد که هر دو با کت و شلوار در استخر شنا می‌کردند با عنوان «شیوه عجیب افتتاح استخر در استان فارس! + عکس» و «افتتاح استخر با کت و شلوار» در فضای مجازی منتشر شد.

ماجرای عجیب افتتاح استخر با کت‌وشلوار +عکسماجرای عجیب افتتاح استخر با کت‌وشلوار +عکس
البته یکی از بازیگران تئاتر و تلویزیون هم این تصویر را با عنوان افتتاح استخر یا کت و شلوار در اینستاگرامش منتشر کرد.

«واقعیت»

واقعیت این است که این تصویر مربوط به افتتاح استخر سرپوشیده شهدای فراشیند نیست چرا که این استخر در روز ۹۷/۲/۲۶ با حضور مسئولان استان فارس افتتاح شده بود.

اما تصویری که در رسانه‌ها منتشر شد تصویر بازدید میدانی کامیاب، مدیر کل ورزش و جوانان فارس و کرمپور، نماینده استان فارس در مجلس از استخر شهدا فراشبند در تاریخ ۹۷/۳/۳ است.

ماجرای عجیب افتتاح استخر با کت‌وشلوار +عکسماجرای عجیب افتتاح استخر با کت‌وشلوار +عکسماجرای عجیب افتتاح استخر با کت‌وشلوار +عکس


تصویر جنجالی نیز از حواشی جالب این بازدید بود. زمانی که نماینده و فرماندار در کنار استخر مشغول شوخی با یکدیگر بودند، پای نماینده فارس لیز خورد و هنگام افتادن در استخر، دست فرماندار را گرفت و هردوی آن‌ها با کت وشلوار در استخر پرتاب شدند./فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار