تبلیغات

دستگیری ۳ نفر از عوامل اصلی تهیه و توزیع کتاب‌های ضاله

سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ ، با اعلام خبر فوق اظهارداشت: پیرو اعتراضات امت حزب‌الله، ناشران، مؤلفان و نویسندگان در خصوص عرضه کتاب‌های ضاله، غیرمجاز و خلاف موازین شرعی و قانونی در کتاب فروشی‌های محدوده انقلاب با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته توسط مأموران این پلیس چند نفر از عوامل اصلی و عمده تهیه و توزیع این کتاب‌ها شناسایی شدند.

به گزارش صبحانه،سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ ، با اعلام خبر فوق اظهارداشت: پیرو اعتراضات امت حزب‌الله، ناشران، مؤلفان و نویسندگان در خصوص عرضه کتاب‌های ضاله، غیرمجاز و خلاف موازین شرعی و قانونی در کتاب فروشی‌های محدوده انقلاب با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته توسط مأموران این پلیس چند نفر از عوامل اصلی و عمده تهیه و توزیع این کتاب‌ها شناسایی شدند.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ تصریح کرد: با هماهنگی شعبه ۱۲ دادسرای فرهنگ و رسانه و اتحادیه ناشران در روز گذشته از انبار‌های نگهداری کتاب‌های غیرمجاز همراه با کارشناسان اتحادیه بازدید به عمل آمد.

این مقام ارشد پلیس تهران اعلام کرد: در این بازرسی حدود ۲۰ هزار جلد کتاب غیرمجاز که بعضاً کتبی خاص سیاسی علیه حاکمیت بودند کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد: در این عملیات ۳ نفر متهم نیز دستگیر شدند.

منبع:فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار