تبلیغات

سوگند بیگناهی طاهره در قتل شوهرش / ما بچه دار نمی شدیم!

همسایه ها وقتی برای کمک به خانه این زن رفتند با جنازه خونین شوهر 30ساله اش سجاد روبه رو شدند . پلیس Police در جریان قرار گرفت و جنازه خونین سجاد به پزشکی قانونی فرستاده شد. طاهره در همان بازجویی مقدماتی گفت: وقتی من و شوهرم با هم درگیر شدیم او با چاقو به سینه اش زد و خودکشی کرد.

وقتی پزشکی قانونی در گزارشی فرضیه خودکشی را رد و اعلام کرد مرد جوان بر اثر اصابت تیغه چاقو از سوی یک نفر دیگر به قتل Murder رسیده است بار دیگر طاهره تحت بازجویی قرار گرفت اما منکر قتل شد.

در حالی که طاهره خود را بی گناه می خواند علیه وی کیفرخواست صادرشد. این زن در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و مادر شوهرش برای وی حکم قصاص خواست.

طاهره گفت: من و سجاد 8 سال قبل در شهرستان با هم ازدواج کردیم و برای زندگی به تهران آمدیم. زندگی بدی نداشتیم اما چون بچه دار نمی شدیم خانواده سجاد در زندگی مان دخالت می کردند وخیلی اوقات باعث درگیری بین ما می شدند.

وی ادامه داد: سجاد مدتی بود معتاد Addicted و عصبی شده بود. چون روز 6 عید جشن عروسی برادرزاده ام بود از سجاد خواستم تا برای شرکت در جشن عروسی به شهرستان برویم اما او بهانه گیری کرد و سر همین موضوع با هم درگیر شدیم. چند دقیقه بعد سجاد آرام شد و از من خواست تا چمدانم را ببندم. مشغول جمع کردن لباس هایم بودم که بار دیگر با هم درگیر شدیم و کار به کتک کاری کشید. او گفت به مسافرت نمی رویم. دعوای من و شوهرم تا نیمه شب ادامه پیدا کرد و ما خوابیدم. صبح زود سجاد بیدار شد. او که آرامتر شده بود گفت عصر به سفر می رویم اما تماس تلفنی خواهرش باعث شد تا بار دیگر من و شوهرم با هم درگیر شویم. سجاد که حال طبیعی نداشت به سمت من حمله کرد و گلویم را گرفت. او می خواست مرا خفه کند که او را هل دادم. سجاد همان موقع به آشپزخانه رفت و یک کارد به دست گرفت و به سینه اش زد. من که شوکه شده بودم چاقو را از سینه اش بیرون کشیدم و با داد و فریاد همسایه ها را خبر کردم. من واقعا شوهرم را نکشتم و در این ماجرا بی تقصیرم.

در پایان جلسه هیات قضایی طاهره را به قصاص محکوم کرد.اما این حکم در دیوان عالی کور تایید نشد.

به این ترتیب پرونده بار دیگر برای رسیدگی به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. قضات دادگاه این پرونده را لوث تشخیص داده و حکم به برگزاری قسامه دادند.

به این ترتیب قرار شد اولیای دم 50 نفر از بستگان نسبی خود را به دادگاه معرفی کنند تا قسم بخورند طاهره قاتل The Murderer است و برای وی حکم قصاص صادر شود.

بنا به این گزارش، در غیر این صورت زن جوان 50 بار سوگند بی گناهی می خورد و از اتهام قتل شوهرش تبرئه می شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار