تبلیغات

آخرین وضعیت پرونده آزار و اذیت دانش آموزان

معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: درخصوص آزار و اذیت دانش آموزان در یکی مدرسه در تهران پرونده تشکیل شده و در مرحله دادسراست و روز گذشته دادستان تهران اطلاعیه‌ای در این خصوص صادر کرد و پرونده در مرحله تحقیقات است.

به گزارش صبحانه،حجت الاسلام هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره پرونده اذیت و ازار تعدادی از دانش اموزان در یکی از مدارس تهران و دستور رهبر انقلاب در روز گذشته گفت: بطور طبیعی هر یک از این گونه اقدامات شرم اور همه را آزرده می‌کند و بشدت ازرده ایم از اینکه در گوشه‌ای از یک کشور در یک مدرسه که محل تربیت است کار خلاف تربیت واقع می‌شود.

وی ادامه داد: این مساله بسیار تاسف بار و طبیعتا وقتی شکایتی به قوه قضاییه برسد بلافاصله اقدام می‌کند، اما به دلیل جریحه دار شدن عواطف عمومی رهبر معظم انقلاب پیامی دادند و دستور دادند که به طور ویژه و با سرعت بیشتری به موضوع رسیدگی شود.

هادی صادقی افزود: طبیعتا با سرعت بیشتری به پرونده رسیدگی می‌شود و الان پرونده تشکیل شده و در مرحله دادسراست و روز گذشته دادستان تهران اطلاعیه‌ای در این خصوص صادر کرد و پرونده در مرحله تحقیقات است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه به رغم دستور مقام قضایی در مسدودسازی تلگرام هچنان امکان دستریی به این پیام رسان از طریق دو نرم افزار هات گرام و تلگرام طلایی وجود دارد گفت: یک ملاحظاتی در خصوص دو موردی که اشاره کردید وجود دارد. این‌ها به تمام تلگرام دسترسی ندارند و کانال‌های نامناسب را به صورت فیلتر شده دارند؛ لذا از این جهت دسترسی‌ها پالایش شده است، اما معلوم نیست پایدار بماند.

معاون فرهنگی قوه قضاییه افزود: به هر حال ما در دوره گذار هستیم و مردم به تدریج کوچ می‌کنند و باید فرصت دهیم تا بتوانند اطلاعاتشان به سامانه‌های دیگر ببرند و به نظرم این فرصت، فرصت معقول و درستی است./فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار