تبلیغات

اقدام بی رحمانه اشکان با مونا پشت یخچال آب میوه فروشی

دختر جوان وقتی به هوش آمد فهمید که قربانی یک اقدام شیطانی از سوی شریک کاری اش شده است.

به گزارش صبحانه، زن جوان با مراجعه به دادسرا به بازپرس از ماجرای گرفتار شدن در دام اقدام سیاه شریک کاری اش خبر داد.

مونا گفت: چندی پیش با مرد جوانی به نام اشکان یک مغازه آبمیوه فروشی تاسیس کردیم و با وجود اینکه با هم شریک کاری بودیم نسبت به من ابراز علاقه کرد و مدتی با هم دوست بودیم اما پس از مدتی با مرد جوانی به نام امیر آشنا شدم و پس از مراسم خواستگاری به عقد هم در آمدیم.

وی افزود: در مدت کوتاهی که در عقد امیر بودم متوجه اختلافات فرهنگی و خانوادگی هم شدیم و تصمیم به جدایی گرفتیم و نمی دانم چطوری اشکان از ماجرای طلاقم با خبر شده بود که یک روز که در مغازه بودم و پشت یخچال نشسته بودم احساس تشنگی کردم که اشکان یک لیوان آب برایم آورد و پس از آن دیگر هیچ چیز به یاد ندارم.

مونا در حالیکه اشک می ریخت گفت: وقتی به هوش آمدم خودم را در خانه اشکان دیدم و در حالیکه حالت تهوع داشتم متوجه اقدام شیطانی اشکان شدم که در این مرحله اشکان وقتی دید وضعیت خوبی ندارم مرا به بیمارستان رساند که من از این فرصت استفاده کرده و توانستم از دست شریک شیطان صفتم فرار کنم.

بدین ترتیب بازپرس دستور داد تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای دستگیری اشکان وارد عمل شوند.

ماموران در این مرحله با آموزش های ابتدایی به مونا قرار صوری در یکی از پارک های مرکزی تهران را طراحی کردند و زمانیکه اشکان برای دیدن مونا در پارک حاضر شد ماموران در عملیات غافلگیرانه اشکان را دستگیر کردند.

اشکان که راهی جز اعتراف نداشت به ماموران گفت: مدت ها بود که به مونا علاقه پیدا کرده بودم و اما وقتی فهمیدم او با مرد دیگری ازدواج کرده کینه ای شدم و تصمیم گرفتم انتقام این خیانت را از او بگیرم.

وی افزود: وقتی مونا به مغازه آمد داخل بطری آبی که همیشه دستش بود داروی بیهوشی ریختم و پس از اینکه او به خواب رفت او را سوار بر خودرویم کرده و به خانه ام بردم.

اشکان ادامه داد: در خانه از او فیلم و عکس گرفتم و قصد داشتم آنها را انتشار دهم اما پشمان شدم و همه آنها را پاک کردم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار